Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, schodzi mi bezbarwny lakier z lamp, polerowanie z nałożeniem lakieru bezbarwnego UV z montażem i demontażem za 230zl to dobra cena? Mam specjalny pad do polerowania, i rzep do papieru ściernego więc nie wiem czy warto się bawic, a potem lakierować. Dużo z tym roboty?

#motoryzacja i może #detailing
JaTobieTyMi - Mirki, schodzi mi bezbarwny lakier z lamp, polerowanie z nałożeniem lak...

źródło: comment_1618745300EoQ31pjY5dR0BVHiqK5Uof.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JaTobieTyMi: Za polerkę plus nałożenie wosku standardowa cena to ok. 100-150 zł. Jeśli ktoś potrafi to dobrze zabezpieczyć lakierem bezbarwnym tak żeby nie porobić zlewek to moim zdaniem cena spoko. Tym bardziej jeśli masz zamiar jeszcze dużo pojeździć tym autem. Szczerze mówiąc cena nawet może zbyt niska jak na cały proces, chyba że to cena za jedną lampę?
  • Odpowiedz
@JaTobieTyMi: Ja kiedyś sobie robiłem ale bez lakierowania. Moje były tylko zmatowienie. Najpierw ręcznie papierem wodnym. Chyba od 500 do 2500. Później padem i pastą polerską. Zabezpieczenie woskiem. Wyszło dużo lepiej niż się spodziewałem. Wytrzymało co najmniej dwa lata, bo później pozbyłem się samochodu. Ogólnie nic skomplikowanego.
  • Odpowiedz