Wpis z mikrobloga

Niedziela dzień cw... oglądania YouTube'a? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to w taki dzień pozostaje mi jedynie zaprosić na obejrzenie filmu o sztuce eksterminacji demonów najeżdżających Ziemię, to znaczy o Doomie Eternal ʕʔ

Link YT - Czym zachwyca Doom Eternal?

Wołam zgodnie z prośbą @Jubei :)

#gry #ps4 #xbox #polskiyoutube #youtube #tworczoscwlasna #doom #doometernal
gry-sa-sztuka - Niedziela dzień cw... oglądania YouTube'a? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No to w tak...

źródło: comment_16187430663PozWMu3SjTybzNGGVoQ7j.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gry-sa-sztuka: no nie jest całkiem dobrze... Film jest ok, ale skupiłeś się zbyt na subiektywnej opinii, która niestety jest błędna. Doom po sukcesie części z 2016 roku wyszedł poza ramy programu który odpalasz na swoim sprzęcie. Lore Dooma Eternal poznajesz również poza nim i aby pojąć czemu to wszystko wygląda jak wygląda warto zaglądać w Twittera, Slayer's Club, czy Reedita - tak jak tysiące fanów tej serii na całym świecie.. w
  • Odpowiedz
@Jubei: Dzięki za tak rozbudowaną opinię, film jest faktycznie subiektywny i z mojego punktu widzenia. Ja po Doomie w zasadzie nawet nie spodziewałem się fabuły (a już na pewno nie na poziomie gier typu Uncharted), więc było dla mnie zaskoczeniem, że ją tam w ogóle umieścili. Perspektywa jak ją odebrałem jest z mojego punktu widzenia, czyli tak jak mówisz subiektywna. To, w jaki sposób nagrywam, nie ma być edukacyjne, tylko jakie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gry-sa-sztuka: powiem Ci szczerze, że może trochę za ostro Cię oceniłem, bo mnie zirytowało kiedy krytykowałeś samouczki które prawdziwi gracze i tak powinni wyłączyć w opcjach (bo jest taka opcja), ale szanuję jak #!$%@? za przyjęcie krytyki na klatę. Masz ode mnie suba. Jak wyżej, czekam na kolejny materiał, bo mimo wszystko oglądało się to dobrze.

Pozdro i proszę nie bierz mojej krytyki do siebie zbyt poważnie. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro: hmmm recenzja bazowana na mocno subiektywnej opinii popartej błędnymi założeniami i niedostatecznym zbadaniem tematu, a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gry-sa-sztuka: powiem Ci szczerze, że może trochę za ostro Cię oceniłem, bo mnie zirytowało kiedy krytykowałeś samouczki które prawdziwi gracze i tak powinni wyłączyć w opcjach (bo jest taka opcja), ale szanuję jak #!$%@? za przyjęcie krytyki na klatę. Masz ode mnie suba. Jak wyżej, czekam na kolejny materiał, bo mimo wszystko oglądało się to dobrze.

Pozdro i proszę nie bierz mojej krytyki do siebie zbyt poważnie. ;)


@Jubei: O,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gry-sa-sztuka: jako weteran obcowania z branżunią (1980 here), gracz tysięcy gier i czytelnik prawdopodobnie tysięcy recenzji (mmmmm Top Secret...) trochę jestem może rozpieszczony, ale ponownie - jest w czym rzeźbić. Staraj się być sobą, a jeżeli będziesz wytaczał cięższe działa to wykonaj dogłębny research. Jak obiecałem, ode mnie poszedł subik i łapka w górę. Nie musisz być idealny, byle byś był jakiś. ;) A temu materiałowi serio bardzo mało zabrakło, żeby
  • Odpowiedz
@Jubei: Tak, suba widziałem, także dzięki ;D No powiem Ci porównaniem do Quaza mnie ująłeś, bo dla mnie on to numero uno jeśli chodzi o temat gier na polskim YT i uwielbiam go oglądać (choć nie zawsze się z nim zgadzam ;)). No chyba, że weźmiemy jeszcze pod uwagę mądrego z TVGRY, no to jego też bym postawił na równi na piedestale :P
  • Odpowiedz