Wpis z mikrobloga

@tankowiec_lotus: @Elgieoled: @MrXXX: @ortalionowy: @aresik201: ale to jest powazne pytanie. deklaracja Andrzejewskiego nie była wynikiem przejęzyczenia czy niezrozumienia. W kilku materiałach podkreślał, że zbiera na opony 15 ponieważ jego nie nadaja się ze względu na niewłaściwy rozmiar. Skierował zbiórkę pieniędzy do swoich fanów by wsparli go w koniecznym wydatku, uzbierał pieniądze a teraz otwarcie twierdzi, że jednak założy te 14' na felgi 15'. Więc ja się tutaj
@Mam-na-imie-Porucznik:

fani bronili go

On nie ma żadnych fanów, to zwykłe trole i nieudacznicy życiowi tacy sami jak on.
Jedynie jakich fanów może mieć to takich co jak wyjdzie na ulicę to się musi za siebie oglądać żeby w mazak nie zarobić. Taka prawda.
@Mam-na-imie-Porucznik: pomimo 5 lat studiów na politechnice i uzyskaniu tytułu magistra inżyniera nie jestem w stanie Tobie odpowiedzieć. Myślę że nawet inżynierowie pracujący przy F1 nie byliby wstanie mocztawi tak ogarnąć od strony technicznej jak robi to menel (p.s polecam dzisiajeszy wyścig 14:55). Trafnie oceniłeś sytuację z aka207, ja od dawna nawet incydentalnie nie włączam jego filmów, dostaje torsje jak go widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)