Wpis z mikrobloga

pale mniej wiecej od pol roku od 3 do 6 szlugow dziennie, zaczalem z ciekawosci gdy stwierdzili u mnie #depresja, czy to juz uzaleznienie? pale czysto z nudow, jak jestem zdenerwowany albo po prostu bo naszla mnie taka chec - samego zapachu nie cierpie, w smaku tez nie sa jakies swietne, jestem w stanie tez sie opanowac i np nie palic caly dzien, rzadko nawet o tym myslac
tak wyglada to cale uzaleznienie? myslalem ze bedzie mnie ciagnelo caly czas i w pewnym sensie tak jest bo ciagle gdzies z tylu glowy mam ze w sumie czemu by nie zapalic i w sumie mam wrazenie ze nic na tym nie trace na chwile obecna, jak wspomnialem pale gdy sie zdenerwuje ale to tez nie jest taki odruch sam w sobie tylko po prostu mysle kurde sie zdenerwowalem wszyscy mowia ze teraz by palili xD nie zyskuje w sumie tez za wiele, ot taka czynnosc jak picie wody czy siedzenie przed kompem, na spotkaniach niektorzy to by palili co 20 minut a mi sie po prostu nie chce i wychodze raz na 5 razy
#przemyslenia #papierosy #uzaleznienie
minecraftkoxik2008 - pale mniej wiecej od pol roku od 3 do 6 szlugow dziennie, zaczal...

źródło: comment_16187115135RzwVVY8xnoCR6hlUyTKNc.jpg

Pobierz
  • 5