Wpis z mikrobloga

To jest dramat ze 17latek ma większa technikę użytkową niż cała reszta składu razem wzięta. Dośrodkowania Starzynskiego w porownaniu z tymi Sadloka lub Burligi to jest klasa światowa. #wislakrakow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@borzug: Nie jestem w stanie tego pojąć, że goście którzy od kilkunastu lat są cały czas w treningu i mają tyle doświadczenia piłkarskiego nie potrafią dokładnie kopnąć piłki. Przecież ja 2 lata piłki przy nodze nie miałem a bym tam wyszedł i lepiej te piłki wrzucał niż oni XD
  • Odpowiedz
@wojciech-wwww: Szczerze to nie pamiętam, żeby kiedyś jakieś podanie Yeboaha z boku boiska doszło do odbiorcy, gość jest strasznie przereklamowany, a moim zdaniem to nawet taki Carlos wnosił do gry nawet więcej niż on.
  • Odpowiedz
@toschi17: Według mnie on jest strasznie nieinteligentnym zawodnikiem. Gość kompletnie nie zastanawia się co robi, wszystko robi "na czuja". Guerierr nie był zbyt bystry, ale on przynajmniej coś z tego chaosu potrafił stworzyć.
  • Odpowiedz
@toschi17: Yeboah miał zapał na samym początku, teraz kompletnie nie umie grac, jak można podawac prosto w nogi przeciwnika? Kompletnie nie moze sie zgrac ...
  • Odpowiedz