Wpis z mikrobloga

@CAR4VIP: dziękuję :-) myślę aby na wakacje sobie wziąć lambo na parę dni dla funu. Jak duże jest zainteresowanie w okresie letnim, z jakim wyprzedzeniem najlepiej rezerwować? oraz jaki jest limit dobowy KM?
I są jakieś haczyki? niektóre wypożyczalnie nie chcą zwracać kaucji jak np. przekroczy się 140km/h
@megastulejka: no niby jest AC. W dodatku biorąc auto nie jestem świadomy wszystkich rys czy innych niedoskonałości, stąd zależy mi na uczciwej wypożyczalni, bo jest sporo takich co zarabiają na niezwracaniu kaucji, gdzie to jest często kilkadziesiąt tysięcy zł
@mcsQ: Podczas odbioru samochodu, robimy razem z klientem protokół odebrania - wtedy też obchodzimy razem samochód i zaznaczany wszystkie ewentualne uszkodzenia.
@mcsQ: „Najemca ponosi pełną odpowiedzialność za spowodowane z jego winy szkody w pojeździe (w tym m.in. za wybicie szyby, awaria ogumienia nie będąca następstwem wady fabrycznej, uszkodzenie tapicerki bądź innych części pojazdu). Najemca upoważnia tym samym Wynajmującego do obciążenia siebie za powstałe szkody z tego tytuły. Dodatkowo Najemca zobowiązuje się pokrywać koszty opłat parkingowych, ewentualnych kosztów odholowania pojazdu bądź mandatów i innych wynikających ze złamania przez Najemcę przepisów o ruchu drogowym.”