Wpis z mikrobloga

#allegro #inpost

Sprzedałem na #allegrolokalnie pewną rzecz za 130zł, kupujący wybrał płatność kurierem za pobraniem. Niestety porąbało mi się i przy tworzeniu etykiety nadawczej i nie ustaliłem wartości pobrania (w aplikacji Inpost nawet nie było takiej opcji). W efekcie kupujący otrzymał przesyłkę za darmo. Napisał do mnie na allegrolokalnie wiadomość, że doszło do pomyłki bo nie musiał płacić, podziękowałem i zaproponowałem mu przelew na moje konto oraz zapytałem czy ma inna propozycje na płatność. Minął tydzień i brak reakcji z jego strony, próbowałem się także bezskutecznie skontaktować z nim telefonicznie. Co mogę zrobić w tej sytuacji?
  • 4
@allegro_pl: Czy Wy mozecie wymóc na Inpoście, aby pokazywać status paczkomatu przy wysyłce (czy są i ile) wolnych skrytek. Rezerwacja skrytki, modyfikacja w aplikacji Inpost powiedzmy przekierowanie, wstrzymanie czy zmiana skrytki z gabarytu C na B i odwrotnie. Za dopłatą lub bez. Przykładowo brak wolnych Gabarytów B to wkadam do C bo i tak puste stoją. Zapełione Gabaryty C ale miesci sie w B. Zamiana bo i tak puste stoją. To