Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy jakiś czas temu była u mnie impreza. Pod koniec imprezy zostałem ja ze swoją różową i nasza wspólna znajoma. Wszyscy byliśmy schlani w trzy dupy, graliśmy w planszówki A później w butelkę. Skończyło się tak że siedzieliśmy wszyscy we 3 na kanapie. Różowe obie w bieliźnie A ja nago pośrodku nich. Gdy moja różowa już prawie niekontaktowała (jednym okiem przysypiała) to nasza znajoma siedziała oparta o mnie i nagle zaczęła pałować mi wiplera. Ja jej nic Nie robiłem tylko macałem sobie tyłek i chyba się całowaliśmy przez moment. Ogólnie nie pamiętam za dużo, a dziewczyny miały zupelnie urwany film. Czy wg was była to zdrada z mojej strony i powinienem powiedzieć różowej? Nie jestem pewien ale wydaje mi się że gdy znajoma zaczęła działać ręka to moja dziewczyna coś jeszcze mówiła ale już z zamkniętymi oczami. Zresztą ona leżała dosłownie obok mnie, udo w udo. Nie wiem czy to możliwe żeby tego nie widziała. Nigdy o tym nie gadaliśmy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seks #zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6079bad2919c6e000abfeb4d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13