Wpis z mikrobloga

Wbiłem sobie na stream tej koleżanki z Indii, co w parze z Kozokiem wygrała turniej i trochę mi się zrobiło przykro, że ma 140-150 widzów, bo dobrze gra, na bieżąco omawiała co jak i dlaczego (troszką taka mini-mini wersja Hikaru), no ale jest cicha i nie robi dymów pod polskich fanów jak Botezówy i dlatego nie zrobiła liczb :(

https://www.twitch.tv/ruchess27

#twitch #xntentacion
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tfor: ogólnie jest spoko, pamiętam jak Bartosh grał z nią pierwszy raz, a potem zrobiła jeszcze arenę dla polskich widzów, a chyba u niej była ok. 4 nad ranem.
  • Odpowiedz
@Aokx: U Bartosza stypa po pierwszych rage momentach, głównie oglądałem (80%) Hikaru/Patec , potem na zmianę Zbycholud/Kozok/Bartek.
  • Odpowiedz
140-150 miała w piku. Przeważnie 50-70 i było widać, że jest trochę zawiedziona xD Jeszcze jak kończyli drugi mecz z Hikaru to jej w------o neta. Jedyna taka szansa w życiu a tu lipa. Ale ogarnęła i w sumie spoko, że wygrali. Mieli bardzo dobrą komunikację.
  • Odpowiedz
@Tfor: prawa, wbijałem do niech chwilę o tak posiedzieć, bo jest dobry chill naprawdę. Mam nadzieję, że chociaż trochę jej liczby podskoczą.
  • Odpowiedz
140-150 miała w piku. Przeważnie 50-70 i było widać, że jest trochę zawiedziona xD Jeszcze jak kończyli drugi mecz z Hikaru to jej w------o neta. Jedyna taka szansa w życiu a tu lipa. Ale ogarnęła i w sumie spoko, że wygrali. Mieli bardzo dobrą komunikację.


@Vivat: no bo umówmy się - większość z tych 30 koła Bartosha ni c---a nie ogląda dla szachów bo nie wie o co chodzi w
  • Odpowiedz