Wpis z mikrobloga

Dobra, czas na #rozdajo Titanfalla 2 w wersji Ultimate na Xboxa. To gierka, w której absolutnie się zakochałem, ma naprawdę genialną historię dla pojedynczego gracza, cudowny, dynamiczny multiplayer i małą szansę na kontynuację przez decyzję wydawcy, który wstawił ją w okienko premierowe CoDa i Battlefielda. Mam nadzieję, że Mirek/Mirabelka, która/y wygra losowanie ogra i poleci ją dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zasady banalne: zielonki zarejestrowane po tym poście nie biorą udziału. Jako, że fajnie by było, gdyby gra się komuś przysłużyła, będę po losowaniu prosił o jakiś dowód, że wygrany ma sprzęt, na którym gierkę ogra, no i oczywiście niedowartościowane misie mogą jedynie powąchać
Losowanie będzie jak znajdę sposób jak szczęśliwca wylosować, najwyżej zrobię to paluchem XD

Angmac - Dobra, czas na #rozdajo Titanfalla 2 w wersji Ultimate na Xboxa. To gierka, ...

źródło: comment_1618606002K3B8WYUDbNYqBOIB5J4srQ.jpg

Pobierz
  • 20
@Angmac: Nie mam xklocka, ale zagrywam się w Apex'a, a gierkę podrzuciłbym kuzynowi albo bratowi dziewczyny, coby sobie popykali - Respawn ma naprawdę świetne wyczucie jak robić feeling ruchu w grach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matsd: apex to swiat Titanfalla. Ale nie mogę przeżyć tej battle royale'owej otoczki rozgrywki. No nie przemawia do mnie + masa niuansów odnośnie broni... Ta nie, bo coś tam, inna słaba...

A w Titanfallu KAZDA broń daje frajdę i jest zabójcza
Dobra, głupio się przyznać, ale skopałem z losowaniem i zrobiłem je dwukrotnie XD nie pytajcie. Jako, że nie chce, aby ktoś był stratny dokupiłem jeszcze jeden kod i każdy zwycięzca go dostanie Pierwsze losowanie wygrał @ZielonySmok, a drugie @Pust3lnick. Przedstawcie dowody na to, że posiadacie Xboxa One/Series i odblokujcie proszę privy, żebym po punkcie pierwszym mógł wam je w miarę bezpiecznie wysłać xD Gratuluję z góry i mam nadzieję, że