Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ScarySlender: nie grałem w te gre, ale w każdych wyścigach, żeby wygrać trzeba nauczyć się trasy na pamięć i wyeliminować błędy, przestać hamować tam gdzie nie trzeba i zacząć tam gdzie trzeba. Zresztą nie słyszałem,żeby to była trudna gra, więc może auto musisz zmienić czy coś.
@ScarySlender:
primo pobaw się ustawieniami i z asyst zostaw sobie tylko abs włączony, stabilizację, kontrolę trakcji wyłącz, linie ustaw sobie np. tylko na hamowanie.

potem jest dobór pojazdów ew ich tuning, tu już musisz wychaczyć własne preferencje, czy wolisz łoić wszystkich w zakrętach czy być szybki na prostych, większość tygodniowych wyścigów idzie zrobić praktycznie każdym autem które pasują do danej serii wyścigów, walka vs niepokonane boty, albo przygody drużynowe to już
@Devcio jak otworzyc ten przedni dyfr?
Czesto na online samochody mnie wyprzedaja juz na starcie.
Powinno być to jakoś podzielone, dziwne ze ludzie z tuningiem graja z ludzmi bez tuningu, to chyba nie fair.
Te ustawienia napewno zmienić? Gram na padzie
Te ustawienia napewno zmienić? Gram na padzie


@ScarySlender: TAK obowiązkowo, kontrola trakcji będzie cię spowalniać w zakrętach, stabilizacja tez bo czasem warto się lekko ślizgnąć, tuning to jest podstawa tej gry, jest rozbudowany system dzielenia sie tuningami, można zawsze sobie znaleźć coś do danego wyścigu, niekoniecznie się na tym znając

Dyfer odblokowujesz najpierw kupując owy dyfer ustawialny, a potem ostatnia zakładka w tuningu dokładnym pojazdu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ScarySlender: jak jesteś niedoświadczonym graczem to lepiej na manualu jeździć, i polecam na początek potrenować trochę na jakiś dobrych samochodach. Osobiście polecam McLaren Senna,Diablo GTR,Pagani Zonda R,Maserati MC12 FE,Koenigsegg CCGT,Ferrari F40 C wszystkie w klasie s2 albo wyżej z tuningami innych ludzi. Myślę że jak zacznie ci dobrze iść na tych furach to później możesz już poeksperymentować z innymi samochodami.