Wpis z mikrobloga

  • 154
Hej! Ważny update!

Telefon został mi zwrócony przez policję. Nie wiem, czy jest to decyzja sądu, czy po prostu szybko został sprawdzony w laboratorium. Będę się tego dowiadywać na początku tygodnia. Miesiąc to dość krótki czas - stąd moje wątpliwości.

Na razie nie będę z niego korzystać - nie mam zaufania do służb, będzie sprawdzany w odpowiednim miejscu, zrobię też hard reset. Jak macie jakieś #protip - chętnie poczytam Wasze rady.

Za wsparcie wszystkim serdecznie dziękuję! Będę Was informować o dalszych krokach. Na pewno nie odpuścimy, różne instytucje zaangażowały się w wyjaśnienie sprawy i będziemy drążyć do samego końca, jakie były prawdziwe motywy jego zabrania.

#walczmyzbezprawiem #policja #bekazpisu #przedsiebiorczosc #strajkprzedsiebiorcow #protest
BPapa - Hej! Ważny update! 

Telefon został mi zwrócony przez policję. Nie wiem, czy ...

źródło: comment_1618586937w96DQJuGPeUxa7kb4P3dbt.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Hepburn:
Ok, od strony pranwej się zgodzę.
Ale serio, od kiedy nasze służby przestrzegają prawa? Oni sami nagminnie je łamią. A 3/4 nawet go nie zna w stopniu umożliwiającym prawidłowe przeprowadzenie czynności służbowych. Nasza policja to jedna wielka wylęgarnia patologii, seby w mundurach.
  • Odpowiedz
@Hepburn: mylisz się, podsłuchiwanie jest możliwe z poziomu komendy powiatowej policji i w wybranych sytuacjach nie potrzebne są żadne zgody, jest to nagminnie wykorzystywane.

Ludzie przecież służby robią podsłuch na bazie infrastruktury operatora a nie pluskwę wkładają do telefonu jakiegoś randoma.
  • Odpowiedz
@Hepburn: Słyszałem też wersję o mlionie podsłuchów więc tak mówiąc szczerze to trochę żonglerka. Bardziej niepokoi mnie fakt wykorzystywania mikrofonu w telefonie do zbierania informacji o nas i "dopasowaniu reklam". To się dzieje faktycznie i realnie jesteśmy podsłuchiwani.
  • Odpowiedz