Wpis z mikrobloga

@Pussydestroyer69: Mam wersję GMS 7731, która wygląda bardzo podobnie, jak to co wrzuciłeś. Kupiłem to parę lat temu, więc może się zmieniło coś w jakości tych produktów, ale oprócz jakości muzyki która jest lepsza niż fabryczne radio, to w życiu bym nie kupił drugi raz czegoś takiego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pussydestroyer69: mam xtronsa i muzyka jest dużo lepsza niż fabryczne radio z bose (bose zostało, radio tylko wyleciało) w a6 c5. ale podepniecie tego żeby było dobrze jest mega problematyczne. u mnie mimo dobrego podpięcia, radio wpierdziela prąd
@adhonores: Przycina się dramatycznie. Aktualnie to używam tak, że odpalam muzykę przez bluetooth z telefonu i do tego daje radę. Ale jak chociażby chce zadzwonić(mam wyciągnięty mikrofon do rozmów zewnętrzny, chyba w zestawie był) to trwa to zdecydowanie zbyt długo.
Przyciski na kierownicy mimo że fizycznie sprawne, to tutaj raz działają, raz nie, bo system przymula. Zmiana głośności to też zazwyczaj zabawa bo raz przyciski na urządzeniu też się tną jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pussydestroyer69: całkiem spoko są, fajne że możesz gadać z autem przez Google asystenta :P. Co do jakości dźwięku to jest dosyć OK chociaż Alpine to to nie jest, ja je zazwyczaj żeniłem ze wzmacniaczami. Co do wyboru to patrz żeby miało jak najwięcej RAMu i jak najnowszego Androida. Ew możesz zerknąć czy nie ma takich dedykowanych do twojego auta, ale takie zazwyczaj są nieco droższe.