Wpis z mikrobloga

Zakładam, że ten chłopak uczęszczał do szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy i w podstawie programowej jest jeden punkt:

kształtowanie poczucia odpowiedzialności za samodzielnie dokonywane wybory i podejmowane decyzje (przewidywanie skutków własnych decyzji, wyciąganie wniosków i przewidywanie konsekwencji swoich działań)


I w mojej opinii, ja bym jeszcze dodał do podstawy programowej jeszcze jeden punkt czyli kształtowanie asertywności.

#polskiyoutube #kamerzysta #wawrzyniak
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janek1916: W przeciwieństwie do Ciebie nie usunę twojego komentarza. Nie mniej

Osoba asertywna ma jasno określony cel i potrafi kontrolować własne emocje, nie poddaje się łatwo manipulacjom i naciskom emocjonalnym innych osób.


No chyba nie do końca był asertywny. Był łatwowierny i omamiony wizją "sławy"
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janek1916: Ja nawet takich durnych wysrywów nie usuwam, bo to nie jest w moim stylu. A jak tak to jest w twoim stylu to trudno.
Wracając do meritum, nie ma takiej opcji, że on o niczym nie wiedział i to było wszystko przed nim ukrywane. Bo ja zauważam po jednym wpisie, że ty zaczynasz się bawić w jego adwokata.
że ty zaczynasz się bawić w jego adwokata.


@janrouter: Tak, ponieważ szkoda mi kamerzysty. Wyobraź sobie, że przez jednego typa, który dopiero po nagraniu przypomniał sobie że jest niepełnosprawny, masz zniszczoną opinię, sprawę na policji i zniszczone źródło stałego zarobku.
Skąd kamerzysta miał wiedzieć że typ jest niepełnosprawny? Przecież nie nagrywał z niepełnosprawnym celowo, a i tak mu się bardzo mocno obrywa.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Skąd kamerzysta miał wiedzieć że typ jest niepełnosprawny?


@Janek1916: Aż się prosi aby użyć argumentum ad hitlerum.

Wyobraź sobie, że przez jednego typa, który dopiero po nagraniu przypomniał sobie że jest niepełnosprawny, masz zniszczoną opinię, sprawę na policji i zniszczone źródło stałego zarobku.


Moje nogi się w piszczelach uginają. I wiesz, że tajemnicą poliszynela nie jest to, że jak cię z jednej roboty wywalają to szukasz drugiej aby się utrzymać.

Przecież
@Janek1916: zielonka zakłada konto, aby pod każdym postem bronić kamerzysty.

dlaczego strzeliłeś w teściową? nie wiedziałem że nie można, nie miała na czole napisane nie strzelać - idąc twoim tokiem myślenia