Wpis z mikrobloga

@kolega_z_sasiedztwa: No co, trolle to trolle. Partie i pewne gazety mają hajs na opłacanie więc to robią, robiąc przy okazji k**wę z logiki. Najgorsi są tacy co sami z siebie za darmo trollują, ja bym się targował od 1zł do 5 zł za wpis, sorry inflacja Panie, inflacja ¯\_(ツ)_/¯
Ja bym się zajął generalnie jawnością w internecie - bo skala trolli, botów, chamstwa jest przerażająca, do tego fake newsów.
Tak jak
@kolega_z_sasiedztwa: Najbardziej mi się podobało jak wyszedł jeden poseł z PO i na mównicy darł się, że nie dopuszczą aby łamano prawa obywatelskie i jak nie będzie dobrego RPO to oni nimi będą. No szkoda #!$%@? że jak PIS potrzebował specustawę covidową to niemalże Kaczyńskiego w stopy całowali.

Obłuda tych pajaców nie zna granic.
Czy może to ma coś wspólnego ze wczorajszym głosowaniem dotyczącym dowodów osobistych w którym PiS KO lewica Hołownia PSL i Kukizy ponownie razem głosowały jak jeden mąż nad ograniczaniem praw obywatelskich?


@kolega_z_sasiedztwa:

1. Konfa głosuje za PiSowcem jako RPO, który będzie Rzecznikiem Praw Polityków PiSu
2. REE KURŁA REEEE JAK ŚMIECIE GŁOSOWAĆ ZA UNIJNYMI DOWODAMI OSOBISTYMI, TO OGRANICZENIE PRAW OBYWATELSKICH

Konfa dosłownie 5 min wcześniej wysrała się na prawa obywatelskie ludzi