Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mircy, dotarłem w cp2077 do questa z Hanako gdzie przed wejściem do hotelu dostaje info że to jest punk bez powrotu i żeby zrobić niedokończone misje itp.
Jak to wygląda po zakończeniu gry? Zakładając że V nie ginie w finale (nie czytałem spojlerów, ale zawsze się posiłkuje poradnikiem pod najlepsze zakończenie) to będę mógł wrócić normalnie do NC po napisach końcowych? Będę mógł wrócić i porobić jeszcze coś na mapie?
#cp2077 #cyberpunk2077 #cyberpunk #ps4
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BQP: super. Dzięki za info.
Chcę zrobić trochę questów pobocznych zanim wezmę się za finał.
Czy są jakieś questy które warto zrobić i które będą miały wpływ na zakończenie?
W wiedźminie 3 było sporo takich misji (dodatkowe postacie w obronie kaer morhen) które warto było ukończyć wcześniej.
Czy są jakieś questy które warto zrobić i które będą miały wpływ na zakończenie?


@Nadaske: musisz mieć misje z Panam i z Rouge, żeby mieć je w zakończeniach (za każde dostajesz osiągnięcie i o dziwo, to są całkowicie inne misje!), do tego jak porwałeś Hanako i nie uciekłeś jak kazał Silverhand tylko uratowałeś Takemurę to masz go w zakończeniu Arasaki (kolejna odznaka). Dalej, jak masz 71% zaufania Johnego to możesz odpalić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BQP: ale się wkurzyłem :/ mam 60% relacji z Johnnym i wszystkie questy z nim związane zakończone... Dwa razy wziąłem dialog nie po myśli Kijanu i brakło mi 10% ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To już nie da rady dobić, nie?