Wpis z mikrobloga

Szukam opinii co do 2 uczelni w #warszawa bo tylko te mają kierunek który mnie interesuje, a opinie z internetu to tylko chwalenie przez boty ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pierwsza to Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej ul. Jutrzenki 135
Druga Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa ul ul. Siedmiogrodzka 3A

Obie w sumie są podobne, ta druga trochę tańsza. Czy znajdzie się może dobra dusza która studiowała na którejś i może mi coś o niej powiedzieć?
#studbaza #studia
  • 5
@Brunuser: Wszystko, im więcej tym lepiej. Jaki poziom, jak z podejściem do studenta, jak wygląda infrastruktura. Prywatne uczelnie bywają różne - od "płacę to mam" po kosy ¯\_(ツ)_/¯
@Raum: Nie wiem, o jakie kierunki Ci chodzi, ale na informatyce większość prowadzących to PW/WAT. Da się na luzie wszystko 'przejść', z niektórych przedmiotów można nawet coś wyciągnąć.
Sporo kwestia, jaki masz obecny status, czego wymagasz od studiów i co planujesz w trakcie nich robić. Zaoczne, dzienne etc - więcej info (°°
@Kodziak: A o której mówisz?
Celuję w agenta celnego więc praktycznie potrzebuję papieru + coś tam jednak nauki żeby zdać egzamin na koniec semestrów i nie paść na ryj przy pierwszej pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Status mam taki że mam już jedne studia skończone (3 lata temu) i pracuję normalnie w tygodniu więc studia wyłącznie zaoczne.