Wpis z mikrobloga

A tu kolejne ogłoszenie o sprzedaży DWÓCH #domza150tysiecy, z Myśliborza/Jabłonkowej i w tej samej cenie (279 tys. zł), co w poprzednim ogłoszeniu pokazanym przez @astri. Tylko sprzedawca inny - nie Ukasz, nie Sebastian, tylko Tomasz... https://www.olx.pl/d/oferta/zamiana-na-mieszkanie-sprzedam-dom-mysliborz-jablonkowa-pod-lasem-CID3-IDJnHPH.html?reason=ip%7Citem_to_vec&isPreviewActive=0&sliderIndex=4

Albo to ktoś inny budował (i zrobił wielką przykrość shadowbańcowi tak paskudną bezpośrednią konkurencją), albo komornik wyprzedaje majątek Legendy Jutuba...

#lukaszbudowlaniec
berman - A tu kolejne ogłoszenie o sprzedaży DWÓCH #domza150tysiecy, z Myśliborza/Jab...

źródło: comment_1618499460n0QxeidfXOTutDmefP5CXW.jpg

Pobierz
  • 39
@astri: Patrząc na foty, to chyba jednak jakaś inna firma budowała - czyli bezpośrednia konkurencja. Miejscówka niewątpliwie lepsza, pod lasem, a znacznie bliżej centrum Myśliborza. Jeden z tych dwóch domów już poszedł. Ogłoszenie z 10 kwietnia, więc w dzisiejszym ogłoszeniu "Sebastiana" mitoman dorównał ceną, mimo gorszej lokalizacji. No ale prestiż firmy i sąsiedztwo jupitera - bezcenne! :)
  • 4
@berman: No i co z tego, że sprzedaje? Nie może? Gdybyś wiedział, jak firmy pośredniczące lecą w #!$%@?, to byś tego nie dodawał. Albo i wiesz. Nie znam Myśliborza od strony infrastruktury oraz możliwości. Nie wiem też, jakie są realne koszty działek w tym rejonie. Znając jednak szał macicy i wystrzał z #!$%@? na rynku nieruchomości, ta oferta nie postoi dłużej, jak dwa tygodnie. I nie, w budowlance nie ma teraz
@ElCidX: Z mitomanem? No właśnie masz info jeden post niżej: buduje kolejny dom na sprzedaż, zaraz obok swojej chałupy, no i zmienił imię na Sebastian. Od grudnia nie wstawił nic na youtube - najpewniej nadal jest na planowanym urlopie :)
@wrobel7: W tych internetach to można teraz wszystko wyśledzić! ;) Z komornikiem żartowałem - tak jak napisałem przed chwilą, najwyraźniej jakaś inna firma wybudowała dwa domy z projektu shadowbańca, w jego mateczniku, czyli Myśliborzu, i teraz równocześnie wystawili je na sprzedaż...
@berman: wątpię aby Mitoman pozwolił na takie inwestycje w swoim bezpośrednim rejonie, lepiej wybudować mu dom niż sprzedać projekt

pamiętam jak zachwalał, że on roboty to ma na 3 lata w przód załatwione ale po tych inwestycjach na filmach to ja wątpię tym bardziej jak swój projekt spokojnie w 40 dni machnie
@astri @patus @NiebieskiWStringach: Znaczy, uważacie, że ukaszek od połowy zeszłego grudnia do 10 kwietnia (data ogłoszenia) dwie kolejne chałupy postawił? Zanim nie przerwał nadawania, pokazywał wszystko, co budował, a tych dwóch domów nigdy nie pokazał. Moim zdaniem to jakaś inna firma budowała, pod nosem shadowbańca. Sprzedawać może biuro nieruchomości, czemu nie.
@berman: pamiętam, że dwa domy na Jabłonkowej budował dla jakiegoś gościa co sprzedawał je dalej, czy wybudował kolejne dwa to nie wiem ale te co są wystawione to mi nie pasują do otoczenia w którym budował 4 lata temu jak wrócił z Kalisza
@astri: No bo tych dwóch na pewno nie budował. Budował inne na Jabłonkowej, ale nie pod lasem. Zresztą wystarczy popatrzeć na place budowy - jest lekki syf, a on akurat zawsze sprzątał na inwestycjach. Łacenie też trochę inne, kominy, etc.
@michal-zalewski: Kawa, Wiktor i brat mitomana są na zdjęciach domu (budowanego przez ukaszka w Myśliborzyach) z pierwszego ogłoszenia, które pokazał w poprzednim poście @astri. Ja pokazałem drugie ogłoszenie, dotyczące sprzedaży dwóch takich samych domów, ale zbudowanych prawdopodobnie przez kogoś innego w Myśliborzu, na ul. Jabłonkowej. Te dwa ogłoszenia o sprzedaży łącznie trzech #domza150tysiecy pokazały się prawie równocześnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@berman: pierwsze zdjęcia mogą być z tych budowanych niedaleko siebie, a te przy zalewaniu gdzie widać jego brata to może być dwuspadowy co go mial robić dla kogoś.
@Idzi3: Pomysł jest podobny (działka rolna podzielona na 8 działek pod budowę) i jest w tej samej miejscowości (Myśliborzycach), ale ta ziemia "od Niemca" jest w innym miejscu wsi, a poza tamto pole nie jest jeszcze podzielone, a tu są decyzje o warunkach zabudowy sprzed kilku lat. Ukaszek pewnie kupił tam od kogoś działkę czy dwie (już po podziale) i na niej buduje.