Wpis z mikrobloga

Mirki, mam na głowie problem dużych rozmiarów. Mianowicie - moi rodzice stwierdzili, że zajebistym pomysłem będzie zamówić jakiś telewizor z Amazonu. Finalnie się rozmyślili i chcą go teraz odesłać. I tu pojawia się problem, ponieważ Amazon daje darmowe zwroty, tj. dostaje się od nich przedpłaconą etykietę, którą się nakleja na paczkę i ew. zostawia w Żabce, by kurier ją sobie odebrał. Niestety, moi rodzice mieszkają w małej miejscowości, telewizora do Żabki nie zaniesiemy ani też nie mamy fury, która by tak duży telewizor mogła zapakować. I tutaj się pojawia pytanie, czy można zamówić kuriera po odbiór takiej paczki? Myślałem jeszcze nad wynajęciem busa, ale to ostateczność XD

#dhl #kurier #kurierzy #paczka
  • 9
  • Odpowiedz
@BrakPomysluNaNick: no ale jak mam zamówić kuriera? Na etykiecie od Amazonu jest wpisane ich centrum logistyczne w Niemczech. Mam zamowic kolejnego na swoj adres z wysylka pod to centrum logistyczne? Nie #!$%@? sie na sortowni, ze z etykieta cos jest namieszane? Jednak musze uzyc tej etykiety Amazonu, a nie tej którą dostałbym gdybym zamówił teraz kuriera.
  • Odpowiedz
@Hyackk: nie no mi chodzi żeby wziął od ciebie i do żabki zawiózł. A jak chcesz kombinować to sugerowałbym kolejny telefon do amazonu żeby się upewnić czy się nie #!$%@?ą. Ale wysłanie TV kurierem do Niemiec to pewnie kupa kasy. xd
  • Odpowiedz
@Hyackk: albo teraz taki pomysł mi przyszedł do głowy - skoro kurier przyjedzie do żabki i weźmie TV to może idź do żabki, zapytaj o numer do kuriera i z nim pogadaj, może weźmie bezpośrednio od ciebie za flachę czy coś a w system wklepie że wziął z żabki.
  • Odpowiedz