Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pocztapolska #tarnow ##!$%@? ##!$%@? #zalesie

Jezu jaka ta poczta polska jest żałosna to ja #!$%@?. Miałem do załatwienia dwie sprawy urzędowe, gdzie musiałem wysłać dokumenty pocztą bo taki był wymóg, że papiery mają trafić za pośrednictwem poczty. Okej.
Obydwie instytucje w których chce coś załatwić są w tym samym mieście co poczta czyli w Tarnowie.
Zanoszę listy na pocztę i baba się mnie pyta czy priorytetowy?
- Ale po co priorytet jak to w tym samym mieście jest
No dojdzie szybciej
- Nie no bez przesady - tak wiem, że to była oszczędność rzędu 5 zł - no ale nieważne.
#!$%@?, listy szły do tych instytucji 6 dni od momentu nadania przesyłki

Ja #!$%@? to jest jakiś żart ?

Nie wspominając, o tym że obie instytucje w promieniu 3km od siedziby poczty.
Nie wiem, czemu nie mogłem tego zanieść ale baba twierdziła, że musi być na kopercie stempel poczty polskiej z datą nadania - bo też chciałem to wysłać InPostem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60780d72919c6e000abfe871
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania:
Mogłeś nadać Inpostem, ale wtedy za dzień wpływu pisma (dokumentów) do urzędu uznany byłby dzień doręczenia. W przypadku nadania Pocztą Polską za dzień złożenia dokumentów uznany jest dzień nadania (ze stempla).
Co do złożenia osobiście, to nie ma przepisu który by tego zabraniał. Owszem są ograniczenia w związku z tym epidemią, ale pomimo tego musi być możliwość złożenia dokumentów. Jak mówią, że nie przyjmują, to trzeba prosić o decyzję na