Wpis z mikrobloga

@Opalka czemu nie wspomnisz o tym że z 3 lajtow z donejtami Olgierd wpłacił na zbiórkę 1000 zł a regularny żebrak z bólem serca 400 zł, znając życie jego moderatorzy przez najbliższy czas nie dostaną kieszonkowego żeby sobie odbił tą stratę
@Opalka i dalej nie wiem o co masz problem, zrobił lajty charytatywne a donejty które widzowie wysyłali na zbiórkę wpłacił na zbiórkę ¯_(ツ)_/¯ to co przy okazji otrzymał od widzów dla siebie(mimo że nie prosił) w podziękowaniu za zacne materiały zostawił sobie no i wszyscy zadowoleni ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Opalka: poza ludźmi lubiącymi popatrzeć na absurdy wkoło el presidente, niestety szkolna przyciąga też niedowartościowanych niedojebów którzy doznają satysfakcji w życiu obrzucając komuś gównem samochód albo kogoś anonimowo obrażając. zabawne, ze olgieradno i jego fani tak zawzięcie się bronią mówiąc, że to ma niby jakiś wyższy cel... ciekawe czy ktoś z nich w to wierzy.
@paranoid18: jak nie prosił to mógł całość oddać jak ma #!$%@? na łatwą kasę z YT a najlepsze jak powiedział że od widzów wpłacił 750 a resztę za dołożył ze swoich :D ja wiem że jesteście w nim zakochani i tak to nie dotrze do was
@Opalka: nie wiem, ale odliczając 1000 zł na dziewczynkę to zabrał na pozostałych lajtach drugie tyle. do tego dochodzi wpłata na fundację wspierająca ofiary przemocy domowej (poprawcie mnie jeśli jednak wpłacił)

tak jak on zarabia na kononie


@ryba9: ojciec ma być wzorem dla syna a nie zrównywać się z jego bardzo niskim poziomem ;)

powinien był to na początku zrobić


@Opalka: i nikt nie miałby mu za złe tych