Wpis z mikrobloga

Typ wczoraj lub przedwczoraj robił lajta gdzie zbierał pieniądze, żeby azorek nie trafił do konona. Po lajcie, na którym nikt nie wpłacał groził, że odda psa do konona za darmo bo skoro nikt nie wpłacał to pewnie na psie nam nie zależy.
Dziś azorek jest otruty (a przynajmniej tak twierdzi ) i major z orzysza mówi, że to zazdrosny widz zrobił
#kononowicz #debil #patostreamy
  • 28
  • Odpowiedz
@jankowalski811: też tak podejrzewam, inaczej nie odwałałby takiej szopki gdzie z automatu osiaga efekt przeciwny do zamierzonego, co dla normalnego i zdrowego byłoby łatwe do przewidzenia (wręcz oczywiste).
Typ chciał kase z lajtów na psa, nie udało się, teraz pewnie chciałby na leczenie, a zamiast tego będzie miał wizyty policji, animalsów i masę zawiadomień. Nawet, jeśli to nie azor tylko jakiś inny pies
  • Odpowiedz
To Azorek nie trafił aby do jakiejś rodziny w Polsce Zachodniej?


@Pierzgalski_2003: to było fejkowe info najprawdopodobniej, później się okazało że to nie żadna rodzina z zachodniej polski tylko skrzat z orzysa. Pies został "ukradziony" jak było jechane po skrzacie, pawełku i rudym że do tego dopuścili. Później pojawiały się takie fejk info

PS

Ja też nie dokonałem weryfikacji jakiej chciał googl, ale googl sam to zrobił gdy zrobiłem przelewy z
  • Odpowiedz