Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Ajlson: Warto sprawdzić przez taki miernik do prądu czy nie masz jakiegoś urządzenia ze spaloną grzałką. Taki miernik kosztuje z 50/60 zł. My kupiliśmy to żeby sprawdzić wszystkie urządzenia w domu, czy coś nie bierze dużo prądu, wszystko było ok, po prostu nie wzięliśmy pod uwagę cyrkuralki do drewna, która bierze w uj prądu( ͡° ʖ̯ ͡°)
girldoma - @Ajlson: Warto sprawdzić przez taki miernik do prądu czy nie masz jakiegoś...

źródło: comment_1618468641mOnSZumd1gfbcCvB3nAJmf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ze spaloną grzałką


@girldoma: Wystarczy takie urządzenie włączyć. Jak nie grzeje to ma spaloną grzałkę. XD
Swoją drogą: jak "spalona grzałka" ma wpływać na zwiększony pobór prądu?
  • Odpowiedz
  • 0
@girldoma mam, sprawdzałem stara lodówkę rodzicom żebym im udowodnić ze dużo zre, i mnie akurat wskazania kwh ciągle podobne, no ale wzrosła cena
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ajlson: no cena robi swoje niestety. Moja babcia też ma lodówkę co widziala czasy '00. A nadal z nią jest ok i ma rachunki tylko po 80 zł za cały dom....
  • Odpowiedz
@girldoma: Ile razy trzeba wam opozycji tłumaczyć. PRĄD NIE JEST DROŻSZY. Może i jednostkowa cena prądu wzrosła, ale odbyło się to przy znacznie wyższym wzroście średniej pracy (tak pan minister powiedział), więc ostatecznie prąd jest tańszy, pomimo tego, że jest droższy,
  • Odpowiedz
@girldoma: ja teraz w mieszkaniu ogrzewanym prądem i jest masakra, w lutym było 500 zł do zapłaty za pojedynczy miesiąc. I nadal są wysokie te rachunki, bo wiosna niechętna by przyjść. Właśnie wali śniegiem przy 0 st, jest kuźwa 15 kwietnia ffs.
  • Odpowiedz