Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djoki: U ciebie ekran też zmienia kolory i barwę pod różnymi kątami?
Trzymając telefon prostopadle biały wydaje mi się "żółty" i ciemniejszy, ale wystarczy odchylić lekko do dołu lub pod kątem i już biel jest czysta i kolory żywsze
Zdaje mi się że w Mi8 nie było to tak bardzo widoczne
@tadocrostu: gdzie za tyle był do wyrwania?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zabi96: przed chwilą zauważyłem, że z moim wyświetlaczem też coś jest... Na jednolitym szarym tle widać mocne odbarwienia. Ekran u góry jest szary i co raz ciemniejszy ku dołowi. Jakby ciemne plamy. Znowu chyba kupili jakieś odpady od Samsunga co u nich nie przeszły certyfikacji. Na szczęście mam 14 dni na zwrot.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zabi96: mógłbyś sprawdzić u siebie? Widać to np. w messengerze kiedy telefon jest w trybie ciemnym. Na grupie tellegramowej napisali mi, że to problem softu i zostanie naprawiony w kolejnej aktualizacji. Zobaczymy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djoki: ta zielona poświata to standard i trwafia się w większości egzemplarzy, wystarczy poczytać komentarze na grupach lub pepperze. Huawei/LG też miał kiedyś chyba próbny problem w swoim flagowcu

U mnie nie ma takiego problemu, jedynie zmieniające się barwy na jasnym podświetleniu i tle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zabi96: to nie jest zielona poświata. Kiedy jestem np w messengerze widać, że w różnych częściach ekranu kolory bardzo od siebie odbiegają. Włącz 120hz, tryb ciemny, daj jasność na minimum i naciśnij na lupkę w sklepie Play. Wtedy też masz równomierne podświetlenie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zabi96: możesz mieć rację bo teraz widzę tę zieloną plamę u góry nawet na innych kolorach XDD. Cóż, tak czy siak, skoro Ty tego nie masz to znaczy, że da się wyprodukować amoled bez tego.
Nie polecam. Mam swojego od 2 dni.
- Problem z ekranem - nierównomierna barwa na szarych tłach, do tego pod różnym kątem zmienia się barwa kolorów.
- Bateria tragiczna, znika w oczach. Telefon w nocy traci 10% pojemności tak o bez powodu.
- Ja mam jeszcze problem z powiadomieniami statusowymi, czyli takimi które wiszą cały czas jak np. infomacja o pobieraniu czy o tym, że mam włączony WhatsApp web, czy włączona karta