Wpis z mikrobloga

@tenebrarum: Na 10 lvl odblokowujesz flea market, wtedy dopiero zaczyna się gra i lootowanie. Do tego momentu rób te questy, które dasz radę, map jest wiele, ale na sam początek wystarczy, byś ogarniał jedną lub dwie dobrze i wtedy gra się git. Będziesz sporo ginął na początku i to jest całkowicie normalne, także nie zrażaj się do tej gry. Ważniejsze od zabijania czy lootowania jest przede wszystkim przetrwanie.
Kasa zainwestowana w
@tenebrarum: Pamiętaj, że ta wypasiona M4, którą zlootowałeś z zabitego gracza, to tylko piksele w grze i jeśli jej nie sprzedasz lub nie weźmiesz na raid, przepadnie przy kolejnym wipe.
Dużo szybciej nauczysz się map chodząc, niż biegając.
Ważniejsza od broni jest amunicja.
Staraj się grać strzelbami, są tanie i skuteczne (8.5 buckshot lub AP-20, inne nie mają sensu).
Nigdy nie lootuj gracza zaraz po zabiciu, często jest kolega lub dwóch,
przepadnie przy kolejnym wipe


@czarny_i_zly: co? to tutaj są jakieś wipe???

Nigdy nie lootuj gracza zaraz po zabiciu, często jest kolega lub dwóch, a strzały przyciągają innych graczy.


@czarny_i_zly: jeśli wchodze do gry solo, to mogę grać na squady? To nie jest jak w PUBG że solo z solo i dwójki z dwójkami?
@Babuszka_z_Rasyji: to wszyscy stracą swoje stashe? wszystkie itemy? czy tylko levele? i te wipe'y to na zawsze będą czy tylko do końca bety?

właśnie nawet na 5 osobowe świądu możesz trafić grając solo ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Babuszka_z_Rasyji: to najlepiej jest grać w piątkę no nie? bo grając solo to można zebrać #!$%@? łatwiej
Oglądaj poradniki, jest dc Polski z tarkovka tam znajdziesz ludzi którzy z chęcią z Tobą zagrają


@Babuszka_z_Rasyji: daj prosze tego discorda

zdziwiło mnie to że robią wipe'y, nawet levelu, bo przecież cały progres tracisz - chyba że to do czasu gdy gra oficjalnie wyjdzie?
@tenebrarum: gra jest w becie i BSG testuje mechaniki. Jezeli sie wkrecisz to po pewnym czasie sam bedziesz odliczal do wipe bo gra na low lvl z gownogearem jest najfajniejsza.

Po miesiacu od wipe kazdy juz lata z full gearem i laserowymi dzidami.

Po wyjsciu gra ma zwolnic, progres ma zajmowac dluzej no i pojawia sie story questy.

duzo bigosu i pamietaj jezeli sie boisz stracic gear to juz jestes niewolnikiem
@tenebrarum: Biorąc pod uwagę, co Nikita zapowiada, a co widzimy w grze, ta gra nigdy nie zostanie skończona ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że będzie to "rolling update" aż do porzucenia projektu przez BSG. Ten model w grze komputerowej jest dość interesujący, gra ciągle się zmienia i bez przerwy jest inna 'meta'.
Ja czekam na poprawę kodu sieciowego, ta gra potrafi być okrutnie frustrująca ze względu na