Wpis z mikrobloga

@Frutis: na pewno będzie wszystko dobrze z Twoim tatą. Mój brat jest akurat lekarzem specjalistą hematologii (czyli właśnie chorób krwi) i mówił, że w kwestii leczenia pacjentów z białaczkami i podobnymi schorzeniami medycyna idzie prężnie do przodu, pojawiają się różne nowatorskie leki (on za zgodą pacjentów również je testuje) i coś co 20 lat temu było nie do wyleczenia dziś rokuje bez porównania lepiej, więc uszy do góry ʕ
  • Odpowiedz
@Kot-Pin: wyszedł z jednego szpitala z podejrzeniem, trafił po dwóch dniach z skierowaniem do Gorzowa i tam pobrali mu szpik, na drugi dzień było potwierdzenie i jak najszybsze wdrożenie chemii, Gorzów wielkopolski.
  • Odpowiedz
@sultanomariano tak, dokładnie w takiej samej pozycji. Ja wziąłem laptopa i oglądałem seriale. Możesz czytać książkę, słuchać muzyki. Najbardziej polecam coś co nie wymaga ciągłego ruszania ręką. Jedna z rąk w zasadzie jest nieruchoma a druga ma ograniczoną ruchomość. W zgięciach łokciowych nie mamy igieł jak przy oddawaniu a wenflony czyli elastyczne rurki które nie zrobią ci krzywdy jeśli zegniesz rękę. Jeśli chce Ci się siku pielęgniarka odłączy maszynę i możesz
  • Odpowiedz