Wpis z mikrobloga

Czlowiek sobie wychodzi z pracy, pięć minutek z buta do auta. W momencie wejścia na pasy zaczyna migać zielone, przechodzę, tu cyk, podjeżdża straż miejska na sygnale. Dowiedziałem sie ze:

- migajace zielone to czerwone
- ze gdy zaczyna sie migajace zielone na pasach to auta na jezdni maja juz zielone XD
- ze oczywiście argumentuje to art 92 par. 1 kw, a kiedy wygooglowalem rozporządzenie o znakach i sygnałach które mowi, ze zielone migajace to tylko informacja ze za moment zapali sie sygnał czerwony i trzeba tylko po prostu jak najszybciej opuścić jezdnię to powiedziała ze takie rozporządzenie jej nie dotyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i stuweczka rzecz jasna

ehh i tak to sie żyje w tej polszy

#strazmiejska #policja #polska
  • 19
  • Odpowiedz
Pisz pismo w trymiga do prokuratury ze skargą i kserem mandatu mówiąc że zostales ukarany mandatem za czyn ktory nie jest karalny i ze zadasz jego uchylenia


@Reanef: Mówię o wniosku w sprawie uchylenia mandatu karnego (powyżej cytat twojego wpisu), który radzisz chłopu składać do prokuratury () Reszta to już tylko twoja bujna fantazja (cyt. "przy okazji przyjąłeś bo poczules sie zastraszony i nie byles pouczony o
  • Odpowiedz
@xTortox: ja bym sie czul pseudoprawniku bo ktos wykorzystał mundur i pozycje do wcisniecia mandatu bez poinformowania o tym ze sprawe moze rozstrzygnac sąd!
  • Odpowiedz
@Reanef: @xTortox: spokojnie :D

Zapytalem szanowne Panie co jesli nie przyjmę, ale tak #!$%@? trzy po trzy i byl tak ogromny ruch na ulicy ze kompletnie nic nie zrozumialem, dopiero w domu na spokojnie sie doedukowalem i wiem o co im chodzilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teoretycznie poinformowaly
  • Odpowiedz
@Reanef: Z Tobą jest na pewno wszystko w porządku? Ja się odniosłem tylko do jednej - jedynej informacji, którą przekazałeś komuś niezgodnie ze stanem faktycznym. Wniosku o uchylenie mandatu nie składa się do prokuratury, a do sądu. Tyle. Nie oceniam zasadności interwencji, nie oceniam tego, czy ona faktycznie miała miejsce (od kilku dni na Wykopie 9/10 wpisów o działaniach służb mundurowych to pasty), bo mnie tam nie było. Nawet jeśli miało
  • Odpowiedz
@xTortox: nie no haha tłumaczenia arbuza ze nie obowiazuje go rozporzadzenie i ze dla niego migajace zielone to czerwone to nie jest nacisk. Iksde. Pogadamy jak babie Twojej wcisną mandat bo nie machnie szmatą jak Ty i nikogo nie bedzie interesowało ze robisz w służbach.
  • Odpowiedz
Czlowiek sobie wychodzi


@Yekan_east: no widzisz odpowiedziałeś sobie w pierwszych słowach. Popełniłeś zbrodnie wyjścia z domu a gestapo nie dopełniło obowiązków służbowych zastrzelenia cię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam nadzieję że nie przyjąłeś i zgłaszasz przekroczenie uprawnień, wprowadzenia w błąd, próbę oszustwa i wrobienie w mandat.
  • Odpowiedz