Wpis z mikrobloga

Ktoś mi streści co to za drama z Łukaszem Budowlańcem?
Szukając projektu garażu trafiłem na jego projekt, ale coś mi zaświtało, że czytałem negatywne komentarze o nim i w sumie zastanawiam się od czego się to wszystko zaczęło i co się dzieje :-)

#lukaszbudowlaniec
  • 26
  • Odpowiedz
@vomalio: Nie zamierzam go kupować, kojarzę, że temat śmierdzi. Po prostu trafiłem jakoś na niego, skojarzyłem temat i postanowiłem zapytać tutaj o szczegóły.
  • Odpowiedz
@chris_mack ukasz coś taki nerwowy, ledwo żeś z pierdla na przepustkę wyszedł i już się panoszysz, wracaj do budy tam podszczekiwać razem z fuksem i lejdi, bo w normalnym świecie jesteś spalony i usuń te ogłoszenia z OLX. A jak jeszcze raz na twojego Pana i Władcę wyskoczysz z takim tekstem to zaraz wszystkie Myśliborskie markety zostaną poinformowane o twojej przeszłości i posada ciecia to będzie tylko marzenie dla takiego troglodyty. Ale
  • Odpowiedz
@chris_mack: ( ͡° ͜ʖ ͡°) do kawy tak sobie możesz mówić, bo całą waszą trójkę (ciebie kawę i patusiarę) powinni wsadzić z powrotem do pierdla, bo każdy z was ma tak dziadowskie tatuaże, że tylko jakiś pijany kolega z celi za paczkę fajek mógł taki shit zrobić. Nie wyzywaj od swoich i wracaj do budy, bo ryby i shadowbańce 160cm głosu nie mają.
  • Odpowiedz
@chris_mack: ale dzieci poniżej 160cm się nie bije. Podrośnij knypku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie masz na paliwo, kradniesz nie płacąc, przekręty w konkursach nawet koszulkę w moro masz z pomocy dla powodzian, całe życie na rezerwie nawet mi ciebie nie żal. Nawet widać, że wieśniak któremu odbiło od odrobiny sławy i pieniędzy, słomę z butów wyciągnij zanim coś tu więcej będziesz szczekać. A jak już zaczniesz
  • Odpowiedz