Wpis z mikrobloga

Ktoś mi streści co to za drama z Łukaszem Budowlańcem?
Szukając projektu garażu trafiłem na jego projekt, ale coś mi zaświtało, że czytałem negatywne komentarze o nim i w sumie zastanawiam się od czego się to wszystko zaczęło i co się dzieje :-)

#lukaszbudowlaniec
  • 26
@Regis86 tu masz przykład mitomana chris_mack to jego konto, to jest po prostu kretyn i bazarowy cwaniaczek, pewnie dużą ilość osób ręka świerzbi, żeby mu przylutować w ten pusty świński oszukańczy łeb. Jestem ciekaw kiedy będzie ten pierwszy raz :)
@max-basovsky hej zielonka, konto chris-mack ma bana czy shadowbaniec już siedzi w pierdlu i teraz po drugiej stronie jest stokrotka, która się obraziła za nazwanie patusiarą? A może to kawa coś tu pisze przy pomocy córki, która pomaga mu obsługiwać wykop. Nie obwiniajcie mnie za słuszny hejt na sama alfa ukasza, w pełni zaslużył pan niezłomny rambo, trzeba było myśleć wcześniej.
@max-basovsky: tak poza tym stokrotka, musisz się zastanowić czy robisz teraz dobrze broniąc tego troglodyty, jeżeli od niego nie odejdziesz to zniszczysz sobie życie i odpowiesz za współudział w przekrętach na konkursach. Ciekawe kiedy ludzie zaczną Cię wytykać palcami na ulicy to kwestia czasu, co taki mitoman może zaoferować? Poszukaj kogoś normalnego zanim będzie za późno, czuj się wolna. Powinnaś nagrać film w ramach spowiedzi i zakończyć ten epizod, on i