Wpis z mikrobloga

#goodie #cashback @Goodie_pl
Oszustwo ze strony goodie to już jest jakaś komedia. Pomijam fakt ciągle gubiących się transakcji, spoko można szybko zgłosić. Ale wysokość tych cashbacków, które naliczają to jeden wielki przekręt... Słuchajcie empik - ochoczo piszą CASHBACK DO 6% poczytamy mniejszym druczkiem to jest troche mniejszy - Prasa, książki 3% - no dobra. Kupuję książki, oczywiście musiałem zgłosić brakującą transakcję, nie może przecież być tak pięknie, cashback miał wynieść 3%? To ta banda krętaczy naliczyła mi cashback ca. 0,5% xDDDDD Dobra znów empik, perfumki zwrot niby 2,33%, oczywiście zgubiona transakcja, reklamacja uznana na ile? oczywiście 0,5% XDDDDD Pragnę nadmienić, iż pierwsze zakupy w empiku to cashback leciał wg procentów podanych na ich stronie i nawet transakcje nie ginęły, dziwne co?
Teraz kolejna sprawa - Aliexpress, ten sam sprzedawca, ten sam przedmiot - miesiąc temu cashback ok. 3 zł, a dziś? 0,4zł xDDDDD
Tym samym kończę moją przygodę z tymi dyletantami, ODRADZAM WSZYSTKIM ZABAWĘ Z OSZUSTAMI GOODIE.PL, to już któryś raz jak mnie oszukali więcej nie mam zamiaru nabijać im kabzy moimi transakcjami. TFU NA WAS
  • 6
@michaelzbnc: Jeśli uważasz, że naliczono Ci błędnie kwotę cashback, wyślij maila na kontakt@goodie.pl i umieść w nim następujące informacje:
 1) adres e-mail, którego używasz w aplikacji goodie,
 2) numer lub screen transakcji w goodie, której dotyczy problem,
3) datę transakcji oraz nazwę sklepu, w którym został dokonany zakup,
 4) screen koszyka zakupów z danymi produktami (np. na Allegro),
 5) opcjonalnie screen potwierdzenia płatności (wymagane przy zakupach na dużą kwotę).