Wpis z mikrobloga

Hej Mireczki, zastanawiam się nad zakupem ekspresu do kawy. Chodzi mi po głowie Siemens eq6 plus i tu moje pytanie czy między s500 a s700 jest różnica ? Wiem że jest wizualna, ale czy coś oprócz ? Czy ktoś z was ma może ten ekspres ? Wart jest swojej ceny ?

#kawa #pytanie #pytaniedoeksperta #ekspresdokawy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

osobny pojemnik na mleko który możesz odczepić i wstawić do lodówki


@zenon_z_chorzowa1: automatów nie używam ale mi podobają się te "bieda rozwiązania" gdzie po prostu można wsadzić rurkę do kartonu i zaciąga. Zero pieprzenia się z pojemnikami itp.
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: może ta Jura nie ma czujnika temperatury albo ma rozregulowany, albo Philips ma mocniejszą grzałkę, nie wiem. W sumie u mnie piana jest robiona na innej zasadzie więc ekspres sobie podgrzewa aż dobije do zaprogramowanej temperatury
  • Odpowiedz
@Marzusia: mam s700, ogólnie jestem zadowolony. Według mnie temperatura mleka jest spoko nawet jak się wsadzi rurkę do kartonu wyjętego z lodówki. Po trzech latach siadł mi czujnik wody w zbiorniku, wymiana to chyba 270 złotych z transportem. Raczej polecam.
  • Odpowiedz
@Marzusia: z tego co widzę tak na szybko w danych to chyba tylko jakimiś pierdołami w stylu ostrzeżeń o niskim poziomie wody (co akurat u mnie umarło i przez to nie mogłem korzystać z ekspresu), odliczaniem filiżanek do odkamieniania itp. I 700 ma jakąś opcję "moja kawa", z której ani razu nie skorzystałem.
  • Odpowiedz