Wpis z mikrobloga

Swoją drogą, co to ma być "ciocia basia z berlina", "women help". Jakby to jakaś pomoc była, a to zwykłe biznesy które zarabiają na tym, udające dobre ciocie.


@prometeurz: A co ty komunista, że wszystko chciałbyś za darmo? Jeśli idę to dentysty i on ratuje mi zęba, to nie rozpowiadam, że dentyści napychają sobie kabzy na ludzkim nieszczęściu...
  • Odpowiedz
czy wrzucenie np mojego zdjęcia, z moją wypowiedzią, do zupełnie innego pytania


@zenon_z_chorzowa1: Tautologiczna odpowiedź autorstwa Krzysztofa Bosaka jest sformułowana w taki sposób, że jest odpowiedzią na każde pytanie On nie napisał, że coś można zrobić, bo przepisy tak mówią, nie napisał, że można, bo takie czy inne prawa natury o tym decydują. On napisał - parafrazując - że "można robić wszystko, co da się zrobić, bo tak jest świat skonstruowany
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1 promuje numer telefonu, a nie zabiegi, a pod numerem telefonu dostaniesz namiar na klinikę w kraju gdzie to legalne. W świetle polskiego prawa na szczęście to nie jest nielegalne. Tzn dopóki konfa z pisem nie wprowadzi nam katoszariatu
  • Odpowiedz
@Morswinnik
zycie to nie jest słodki sen, nie musi w nim być tylko miło i przyjemnie.

Dlatego rodzenie chorych dzieci jest moralnie uzasadnione. Niech sie męczą. Rodzice też. #!$%@? jest w pyte.
  • Odpowiedz
czas na wolny wybor to jest przed je#ankiem a nie po


@Morswinnik: i to jest najważniejsza prawda, którą wszyscy znają, o której nikt nie myśli a już na pewno mało kto chce stosować, bo to jest wyrzeczenie - słowo, które zna coraz mniej ludzi. Za dobrze jest i ciężko rezygnować tym samym z różnych rzeczy. A co dopiero przygodny seks.
  • Odpowiedz
wykorzystuje mema do promowania aborcji?


@dawid-hopek: to działa, miałem dziś porobić coś konstruktywnego ale zobaczyłem reklamę aborcji i mnie namówili, idę dzisiaj sobie zrobię aborcję
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: co trzeba mieć w głowie żeby mazać po murach te numery, abllbo gdzieś przyklejać takie coś jak tym zdjęciu. Od razu widać że dzieło jakiegoś ułoma

Już widzę jak ktos jest zdecydowany na aborcję i lata po mieście i spisuje numer z płota xD
  • Odpowiedz
@czopek-wykopek Bo na tym polega postęp, że będę robił co mi się podoba i minimalizował konsekwencje. A robaki z krzyżem zamiast mózgu niech się biczują i udreczają do woli. Na nic więcej nie zasługują. A już na pewno nie na bogate i nowoczesne państwo. Dla Was tylko robota za miskę ryżu i rozrywka w kościółku.
  • Odpowiedz