Wpis z mikrobloga

Jest szansa, że po becie zmniejsza trochę grind w #enlisted? Przyjemnie się w to gra, fajne opcje progresu, ale #!$%@? ten system żetonów i części broni to wola i pomstę do nieba...
  • 10
  • Odpowiedz
@neo_vir: @FuzzyWuzzy: to jest darmowa gra i dlatego musi tak byc i tak bedzie. gralem kiedys w zajebista gre, nazywala sie Total War Arena i zamkneli jej serwery, po chyba pol roku, bo za malo ludzi kupowalo paczki i Wargaming nie bylo stac nawet na pokrycie kosztow licencji.
  • Odpowiedz
@neo_vir: Przecież tak jest we wszystkich grach gajina xD co ty chhciales za darmo dobra gierke zeby wszyscy mieli po równo? Przynajmniej nje na jak w wocie jakichś #!$%@? złotych pocisków premium
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@clickPLUS nie grałem nigdy w nic od nich a i od konkurencji tylko world of warships.

Natomiast co do f2p... Wydaje mi się, że da się znaleźć jakiś balans co pokazuje LOL. Wiadomo, że moba to zupełnie inna historia i tutaj da się skinami bardzo dużo zarobić, ale jednak Enlisted wg mnie przekracza granice p2w a skoro tak, to raczej marne ma szansę na sukces.
  • Odpowiedz
@neo_vir: No eee nie bede sie wypowiadał bo nie chce niweczyć Twojego punktu opercia jakim jeat Lol, i jak sobie wyobrażasz skórki w Enlisted xD - różowa skórka na mosina za 5euro? Aktualnie większość gier gajina ma taki system, jak war thunder tzn. Kupujesz za pieniądze - szybszy exp, tzn ze szybciej wbijesz jakis level ale to nie znaczy przez to ze ty bedziesz miał 50lvl i bedziesz bił lamusow na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@clickPLUS No napisałem, że moba to inna historia ale faktycznie się zagalopowałem bo tu dyskutować by trzeba o zupełnie dwóch różnych modelach zarabiania.

Więc może inaczej: grając w enlisted mam wrażenie, że nie mogę korzystać z wielu mechanik jeśli nie zapłacę. Czyli np nie ulepszę sobie broni bo musiałbym rozłożyć pincet innych karabinów a żeby je zdobyć musiałbym mieć pincet ticketow, co jest niemożliwe w zasadzie.

Nie wiem jak jest zrobiony balans
  • Odpowiedz
@neo_vir: Gra wrzuca jakis level plus i jakis level minus, jak np ja wczoraj grałem na 6, to tez juz walczyłem z bombowcami Junkers a dla mnie nie były juz dostępne, przez co mogłem odczuć ze oni maja cos czego ja nie mam, dzisiaj wbiłem juz Junkersa i bede sie nim jarał (mimo iz dupy nie urywa) ale gra juz dorzuci kogoś z wyższego poziomu za to ze ja mam tego
  • Odpowiedz
@neo_vir: Wydaje mi się że oni na razie sobie wyznaczają złoty środek na jaki sobie mogą pozwolić między dojeniem graczy a zainteresowaniem grą. Balans nie istnieje, może ciebie wrzucić na gości którzy mają już ponad 10 level, i śmiga sobie panzerem którego raczej ten śmieszny amerykański scout na 3 level nie przestrzeli xD.
  • Odpowiedz
Przecież tak jest we wszystkich grach gajina


Nie wiem jak w innych, ale w WT system progresji nie jest aż tak przesiąknięty mikrotransakcjami. Na pierwszych trzech erach można spokojnie się bawić bez wydawania ani złotówki, bo exp jest wystarczający do płynnego pięcia się w górę. Gorzej zaczyna się robić dopiero po wielu godzinach grania. W enlisted braki spowodowane niepłaceniem czuć już pierwszego dnia.

@clickPLUS: @neo_vir:
  • Odpowiedz