Wpis z mikrobloga

Delikatnie mówiąc nie darzę angielskiej rodziny królewskiej estymą, staram się informacje o nich ignorować, ale jeśli jej nestor, jakby nie patrzeć przedstawiciel elity, ma być chowany w jakimś wełnianym worku, a idol lewicy, patol i recydywista w złotej trumnie to chyba zaszliśmy z tym "postępem" zbyt daleko XD

#georgefloyd #blm #bekazlewactwa #monarchista #4konserwy #neuropa
Jegwan - Delikatnie mówiąc nie darzę angielskiej rodziny królewskiej estymą, staram s...

źródło: comment_1618329573LH57Glk2O6RErJ0SzyhV9P.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@zewimen: Aha, a do murzyna bandyty z fentanylem we krwi też mam zgłaszać pretensje?

Napisałem powyżej, że chodzi mi o sferę symboliki w przestrzeni publicznej, ale takie przemyślenia przerastają ludzi o reakcjach bota.
  • Odpowiedz
@Jegwan: A on życzył sobie złotej trumny?
Ciebie chyba przerasta zrozumienie faktu, że można uszanować czyjąś wolę. Dla mnie to dużo cenniejsze niż złota trumna, ale tobie widocznie najbardziej imponują takie symbole
  • Odpowiedz
@Jegwan: Ale przedstawicielem jakiej elity był Filip? Mamy go szanować bo chłop urodził się z magicznej cipy xD? Sam chciał być chowany w wełnianej to jest. Rodzina Floyda uzbierała se wspólnie z przygłupami z BLM na złotą to se kupili taką. Obaj ci goście #!$%@? zrobili.
  • Odpowiedz
@Jegwan: Rozumiem, że masz ból dupy bo księcia pochowają tak jak sobie tego zażyczył, a nie w złotej trumnie dla uciechy gawiedzi. Upadek cywilizacji, jak można liczyć się z ostatnią wolą zmarłego skoro jakiemuś wykopkowi to się nie podoba
  • Odpowiedz
@zewimen: Skąd ty czerpiesz te wymysły? Jak dla mnie to mogli rzucić go niedźwiedziom w zoo na pożarcie skoro taka była jego wola, jest mi z tego powodu wszystko jedno XD

@mackbig: Hola, hola, nie możesz pisać, że Floyd ch*ja zrobił. Groził bronią kobiecie w ciąży, prowadził naćpany czym popadnie i na pewno miał jeszcze inne szlachetne dokonania, dzięki czemu zasłużył na poklask milionów i pochówek w złotej trumnie.
  • Odpowiedz