Wpis z mikrobloga

@konopiapolska: czemu śmietnik? Napisał FWB a nie "chce żebyś była moją seksualną niewolnicą żebym mógł cię rżnąć/gwałcić jak drewno w tartaku". FWB to moim zdaniem normalna (na dzisiejsze standardy) relacja - wspólne spędzanie wolnego czasu, przytulanie i równiez w konsekwencji ruchanie raz na jakiś czas.
Poza tym, kurła, obudźcie się - każda relacja, czy to ONS, FWB czy małżeństwo ostatecznie jest nastawiona na ruchanie. Po to ludzie się ze sobą
  • Odpowiedz
FWB to moim zdaniem normalna (na dzisiejsze standardy) relacja - wspólne spędzanie wolnego czasu, przytulanie i równiez w konsekwencji ruchanie raz na jakiś czas.


@Krajczar: XDD jakie jest pierwsze słowo fwb? Friends. Co ono oznacza? To że podchodzisz do randomowej osoby pytasz się jej czy zostaniesz jej przyjacielem? No ku.wa nie. To ma wychodzić naturalnie. Ma być najpierw przyjaźń i z niej może lub nie wychodzić coś więcej. Niech op
  • Odpowiedz
@konopiapolska: nie ma gwarancji? A na co dziś masz gwarancje? Na wartość złotego masz? Chyba nie, ale idziesz do pracy i zarabiasz bo masz potrzeby. Seks/bliskość intymna to też potrzeba. Nie spełnia się, to kopiesz frajera w dupe i szukasz nowego, on tak samo. Uprzedzam pytanie, nie jestem typowym wykopkiem co szuka dziewicy, nie interesuje mnie ilu miała jeśli nie ma bachora i/lub wenery. Jakie jest trzecie słowo FWB? Benefits.
  • Odpowiedz
za każdym razem będzie facet zyskiwał to prawda że wam na rękę taka opcja, kobieta to przy okazji, raz na jakiś czas to sukces.


@konopiapolska: To już zależy od pary, są faceci, którzy też się troszczą o kobiety w łóżku...sorry ale czuję wkurzenie na taką niesprawiedliwą ocenę i generalizowanie.
Poza tym FWB to też jest relacja oparta na obopólnych korzyściach i partnerstwie. To nie jest wyzysk w żadną stronę. Przeciez
  • Odpowiedz
@ever444: szanuje za otwartość. To tak jak ja: już z opisu kobieta się dowiaduje, że szukam bezdzietnej i nie chcę dzieci. Jak się jej nie podoba, droga wolna. Bardzo dobrze robisz, nie marnujesz czasu ani sobie, ani innym. Powodzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie spełnia się, to kopiesz frajera w dupe i szukasz nowego, on tak samo.


@Krajczar: no ale wychodzi wtedy na to że zostaje wykorzystana( ͡° ͜ʖ ͡°) o a wyobraź sobie gdyby tak wyszło że z każdym następnym było tak samo beznadziejnie? Cóż to za straszna perspektywa ( ͡° ʖ̯ ͡°) gorzej od prostytutki prawda? Ona za to grosz dostanie przynajmniej.. więc
  • Odpowiedz
@konopiapolska: A czy ja napisałem coś takiego? Oczywiście seks nie jest jedynym elementem relacji damsko-męskich. Ale bądźmy szczerzy, zawsze jest elementem takiej relacji. Nawet jeśli z jakiegoś powodu mężczyzna na danym etapie relacji rezygnuje z dążenia do niego to i tak uzyskanie dostępu do niego jest jego celem.
  • Odpowiedz