Wpis z mikrobloga

Na pewno było milion razy - jak zabezpieczyć i czyścić boosta? Jakieś najnowsze ustalenia ekspertów?

Bo parę lat temu polecany był nanoprotektor, który jak dla mnie #!$%@? daje. Tzn. testowałem na innych białych podeszwach, a boost wydaje mi się jeszcze bardziej podatny.

#ultraboost #adidas #buty #streetwear
  • 20
Ja mam dwa markery bo i dwie pary boostow: triple white i triple black.
Z czarnych tez nie raz przytarlem boosta a w środku jest biały, ale wystarczy lekko markerem olejnym przejechać i trzyma się spoko kolor.
@Best11 ja to wrzucałem z jakimiś ciuchami po domu na jakiś standardowy program więc obstawiam ok 40st, ultraboost 19 akurat, już dobre 5 razy i oprócz standardowo usyfiinej podeszwy wyglądają jak nowe. 30st napewno będzie bezpieczniejsze i unikaj długiego wirowania i myślę że będzie dobrze. Nie susz na słońcu czy na grzejniku, daj im wyschnac naturalnie w temperaturze pokojowej bo to też potrafi zabić buta
@Best11 szczerze to sam się noszę z takim zamiarem bo jeszcze nie malowałem podeszwy.
Ja osobiście po praniu i wyschnieciu leciał bym z tematem i jak dorwe taki pisak gdzieś na miejscu pewnie tak zrobię ;)
Ps. Pranie poszło zgodnie z planem? ;)