Wpis z mikrobloga

#wroclaw centrum sportowe Hasta La Vista (m. in. silownia, squash, badminton) zostało w ostatnich dniach dosłownie najechane przez funkcjonariuszy policji, którzy siłą wypraszali ćwiczące tam osoby . Osoby, które ćwiczyły tam LEGALNIE spełniając wszystkie wymogi wypunktowane w ustawie, tj. m. in. posiadając wszystkie wymagane licencje. Policja blokowała również wejście do obiektu, przez co centrum sportowe musiało tego dnia zakończyć działalność.
Tutaj przykład jak #hastalavista walczy z łamaniem prawa przez funkcjonariuszy. Jestem ciekawy jak sprawa się rozwinie.
Ich oświadczenie: http://hastalavista.pl/aktualnosci/informacja-z-dnia-09-04-2021/
Pobierz kaczoor - #wroclaw centrum sportowe Hasta La Vista (m. in. silownia, squash, badminto...
źródło: comment_1618263079KjmraL02280JBBMuJIbgzq.jpg
  • 11
@donmateok bronią się dalej. Kombinują ile mogą, ale dzięki temu można zachować resztki normalności i się trochę poruszać czy na squashu czy na siłowni. I tak już pół Wrocławia tam chodzi
@kaczoor: klub hasta la vista masowo wciskał ludzi do związku przeciągania liny.
99% ich klientów posiada ten papierek a pozostały 1% to są może osoby, które posiadają licencję w dyscyplinie olimpijskiej.
Skoro wcisnęli tylu ludziom licencję PZPL to jakoś mnie nie dziwi, że interpretują rozporządzenie na swoją korzyść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz z kolei próbują wciskać ludzi do związku triathlonu - skończy się to tym, że
@kaczoor: na początku brali za wyrobienie licencji 25zl (tyle kosztowała) a potem 50zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Doliczyli sobie prowizje 100% jak zobaczyli, że ludziom można wszystko wcisnąć. Jak ty uważasz, że to jest uczciwe to spoko - dla mnie to zwykły januszex. Mam też takie podejrzenie, że większość z ich klientów nawet tego nie ogarnia, że są w jakimś związku PZPL - oni po prostu chcieli