Wpis z mikrobloga

Otóż podczas wypłaty ~3k z psc po 2 tygodniowej konwersacji z nimi psc zażyczyło kolejnych informacji (zdj).
Dowód wysyłałem już im 2 razy ale nie o to chodzi. Proszą mnie o 10 ostatnich kodów psc które były wklepane na konto problem w tym że prowadziłem nie zgodnie z ich regulaminem "sklep" gdzie ludzie podrzucali mi kody a ja sam je wpisywałem na konto. Nie masz szans że zdobędę fizycznie 10 ostatnich paragonów/kodów psc.
Istnieje opcja że uda mi się załatwić 10 kodów ale z okresu 2/3/4miesięce temu (ale nie ostatnich).
Myślałem żeby kupić 10 nowych kodów i dodać do konta mypsc i im wysłać jednak zablokowali konto z powodem: "Dostęp został zablokowany ze względów bezpieczeństwa.".
Co mam robić? wysłać im to 10 mieszanych kodów które były wklepane kiedyś na konto? Jest w ogóle obowiązek trzymania tych kodów nawet po ich zużyciu? równie dobrze mogę napisać do nich że ich nie mam wyrzuciłem, zgubiłem cokolwiek. Mogą zablokować mi konto od tak i wziąć do siebie hajs?
Jakieś pomysły?
#pieniadze #banki #paysafecard #psc #steam #pomocy
dziubsterpl - Otóż podczas wypłaty ~3k z psc po 2 tygodniowej konwersacji z nimi psc ...

źródło: comment_1618257845W0SwAhGuyFDWrb9hIK09Qn.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dziubsterpl: przechodziłem to, następnie zapytają się w jakim celu korzystasz z psc. Jak tylko coś wspomnisz o handlu dostajesz dożywotniego bana na korzystanie z ich usług i wyplata reszty kwoty na rachunek bankowy. Musisz im napisać że kupiłeś te psc aby wydać na gry i doładowania, ale teraz nagle potrzebujesz pieniędzy bo... (smutna historia).
  • Odpowiedz
@dziubsterpl: miałem bardzo podobnie, dostałem z pracy 600zł w psc do wydania w grach, wpłaciłem to na mypsc i chciałem wypłacić, zablokowali mi konto i kazali wyjaśniać, jak sie dowiedzieli, że kody dostałem a nie kupiłem to dali mi bana i elo, po 2msc i przesyłaniu skanów oraz maili od pracodawcy że to on kupił i mi dał jako gift przelali mi kase ale ban pozostał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziubsterpl: wydaje mi się że możesz im odpisać że kupowałeś przez internet i wysłać tylko numery, ale może zaraz się okazać że resell ich produktu jest zabroniony też bana dostaniesz.
  • Odpowiedz
  • 1
@isInteger no właśnie, chora polityka. Mimo wszystko gra jest warta świeczki ogarnę może 10 kodów które były kiedyś wpisane na konto i wyślę jak by się przyczepili że to nie są ostatnie to powiem że nie mam i się zobaczy co dalej. Jeżeli by to przeszło to zrobię to co pisałeś wyżej że na gry chciałem wykorzystać i że z powodu covid jestem zmuszony wypłacić.
  • Odpowiedz
bo niestety musze je mieć fizycznie ()


@dziubsterpl: Niekoniecznie. Jeżeli zostały zakupione w internecie (np. poprzez allegro) to będą chcieli screen z potwierdzeniem zakupu.

Te Paysafecard to mi wygląda na niezły przekręt. 30% ludzi nie będzie mogło przejść weryfikacji i mają czystą kase dla siebie. Te ostatnie weryfikacje to największy legalny scam ostatnich czasów.

PS: Na przyszłość sugeruje wypłacać regularnie mniejszymi kwotami.
  • Odpowiedz
  • 0
@damianooo5 w regulaminie psc jest napisane coś w stylu że każdy kod musi być w kupiony w autoryzowanym sklepie czyli te z allegro już nie mogą być ponieważ są z drugiej ręki jakby.
  • Odpowiedz
  • 1
@damianooo5 Czekałem tydzień aż osoby która mają możliwość wyślą do mnie pocztą kody psc. Udało mi się uzbierać 8 kodów jednak nie są to te ostatnie które zostały wpisane na konto, tak czy inaczej w poniedziałek wysłałem im wszystko to co chcieli dopisałem że reszty kodów nie mam bo zgubiłem oraz że środki wypłacam z powodu sytuacji panującej na świecie itd. W środę odpisali mi:
"serdecznie dziękujemy za zapytanie.

Wysłaliśmy sprawę do
  • Odpowiedz
@dziubsterpl: nie przejmuj się utknąłem w podobnym miejscu co ty z kwotą 950zł ;/ Na dowidzenia póki co dostałem dokładnie taką samą formułkę o przesłaniu do odpowiedniego działu. Problem w tym że z 4 dni temu i w dupie 0 odpowiedzi
Support to jakaś porażka w tym PSC w zasadzie tak jakby nie istniał bo formułki wali ciągle automat...
  • Odpowiedz