Wpis z mikrobloga

  • 0
@Dacir tu pisałam trochę, ale potem okazało się, że miał wstrząs krwotoczny, przez co się zatrzymał, przez długi czas bez własnego krążenia nastąpiło niedotlenienie... z przywróconą akcją serca w krytycznym stanie i nieprzytomny trafił do szpitala, już się nie obudził, zaczęły siadać narządy, ostatecznie pokonało go ciężkie zachłystowe zapalenie płuc, serce nie wytrzymało i zatrzymało się... zmarł po 9 dniach od przyjęcia do szpitala () traumatyczne przeżycia,
  • Odpowiedz
@raz-dwa-trzyy: ja Tobie tez.
Dla mnie to bylo najgorsze 28 dni zycia.
Praktycznie siedzialem w domu z telefonem w reku i przegladalem w necie #!$%@?.
Nie jadlem, spalem jak zajac.
Nie bede oszukiwal, ale poczulem ulge jak to sie skonczylo. Kilka dni takiej ulgi, bo nie dalo sie dluzej zyc w takim stresie. Dopiero wtedy peklem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dacir brat też był pod respiratorem, codziennie próbowali go wybudzić, ale się nie udawało, miał przy tym objawy neurologiczne, ale codziennie było inaczej, dzień przed śmiercią przy próbie wybudzania nie działo się nic, żadnej reakcji na bodźce, nawet silny ból... lekarka, z którą rozmawialiśmy powiedziała, że patrząc na to w jakim stanie był w szpitalu to tak naprawdę umarł wtedy w domu... to był dramatyczny czas, ogromny strach i stres, pilnowanie telefonu
  • Odpowiedz