Wpis z mikrobloga

Jeszcze rok temu czytałem komentarze na wykopie o zamykaniu granic, żeby "patologia ze zmywaka" nie mogła wrócić do kraju i leczyć się w cudownym NFZ-cie. Komentarze tryskające jadem w stronę emigrantów miały wtedy po kilkaset plusów. Chciałem tylko zapytać jak tam Covid w Polsce - zmalał, urósł? Bo ja właśnie wróciłem z siłowni. Nawet nie musiałem nosić maski na twarzy i żaden policjant nie spałował mnie po nerkach. Pozdrawiam cieplutko
#koronawirus #uk
  • 13
  • Odpowiedz
@Boguslaw_Migacz: Jedno co przynajmniej przyniesie ta pandemia to moze skonczy sie ten #!$%@? mit polskiego lekarza cudotworcy co to jest 10x lepszy niz jego odpowiednik zagranica juz niezaleznie czy to UK, Niemcy czy Holandia. Ludzie zachwyceni, ze dostaja dziwaczne tabletki na byle gowno, a pan lekarz zaciera raczki bo przepisuje ludziom to, za co, akurat dziwnym trafem, przedstawiciel medyczny oferuje wakacje pod palmami ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Boguslaw_Migacz: aj daj juz spokoj, co ty jestes mariano italiano zeby tu prowadzic propagande nhs i szczepienia? byla plandemia i zaraz znow na pol roku nie bedzie (bo za oknem bedzie +10), potem znow pol roku ganiania ludzi ze strzykawka i tak dalej i tak dalej.
  • Odpowiedz
@Pietal: absolutnie, koniowaly wszedzie te same, polaki moze bardziej ludzkie dla polaka robaka (dlatego jak juz jestescie w nhs to patrzcie zeby was jakis sniady doktorek przymowal, bedzie mial wiecej serca niz angol dla polskiego smiecia - z 1 reki moja opinia, ja tak miewalem).
chociaz w polsce jest zawsze "lepiej" bo tam hehe prywatnie i zawsze sie oplaca pacjent, w nhs pacjent jest nikim bo prywatnie w uk to
  • Odpowiedz
a opowiesz coś o godzinie policyjnej i mandatach


@Kezcliw: O ile piszesz o UK, to zmien dostawce newsow, bo cie oklamuja. Pracuje co prawda w sektorze key workers, jednakze wielkiej roznicy przed lockdownem, a teraz nie zauwazylem - do pubow nie chodze i Primark takze jest mi obcy - wiec ten, tego, a godzine policyjna to chyba pomyliles z Nederlandami.
  • Odpowiedz