Wpis z mikrobloga

@TrueGrey: Z tego co pamietam to biersesz sobie lot testowy, tam trymujesz nawet jak normanie nie ma dany samolot trymowania. Trzeba tylko save z trymu zrobic, wtedy w normalnych bitwach od razu masz wytrymowane.
@bumbulelep: One powinny być właśnie przyjemne, taki I-16 w Il2-Sturmovik jest bardzo wdzięczny do latania, a w WT próbuje nawalać fikoły zaraz po starcie. Wziąłem domyślne dla Warthog (z listy layoutów) i trochę je zmodyfikowałem ale widocznie jest coś nie tak, choć jak "lecę" to widzę, że pilot trzyma drążek w pozycji neutralnej, a mimo to I-16 pikuje w górę. Takie mam ustawienia odnośnie poruszania się, mógłbyś porównać ze swoimi?

BTW.
Pobierz TrueGrey - @bumbulelep: One powinny być właśnie przyjemne, taki I-16 w Il2-Sturmovik ...
źródło: comment_1618294501G8JGmAjhCg6oxmgd0ZvCnf.jpg
@TrueGrey: teraz wsiadłem do I-16 i faktycznie mocno podnosi mu dziób do góry, mocniej niż w spitfire. Ja bym nim latał z trymerem steru wysokości na -10%. Ja latam na czułości 100% wszystkich trzech osi (nie lubie tych opóźnień w reakcji na mniejszej czułości), za to modyfikuje sobie nieliniowość - do większości samolotów śmigłowych mam pitch 1,4; roll 1,1 i yaw 2,0. MEC jest opcjonalny, z reguły automatyczne jest spoko, tylko
@bumbulelep: Super dzięki za info, następnym razem ustawie sobie podobnie i będę trymował w takim razie, dziwne trochę ale nie chcę się zniechęcać, bo niestety w ILe sobie na pacyfiku nie polatam, a tu jednak można :/

@Kapitan_wodka: Czy ten save trymów zapisuje się dla danej maszyny, czy jak większość rzeczy w tej grze na wszystkich i zmieniając samoloty muszę od nowa ustawiać co chwilę?