Wpis z mikrobloga

Mieszka ktoś albo kupuje mieszkanie z inwestycji Lokum Vista na ul. Walerego Sławka? Rozglądam sie za mieszkaniem i wydaje mi się, że to całkiem spoko lokalizacja jak za tą cene.
#krakow
  • 18
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: chodzi mi głównie o to czy nie ma ukrytych jakichś niespodzianek typu wysypisko śmieci zaraz za blokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba że możesz mi polecić jakieś inne osiedle? Zależy mi na kawalerce na południu Krakowa, patrzyłem też na te nowe mieszkania na Wielickiej i Lipskiej ale mają trochę gorszy układ.
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: a czemu do kawalerki nie można kupić miejsca postojowego? To zgodne z prawem? Chyba jest tak że na każde mieszkanie ma być jedno miejsce postojowe?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kone: jest zgodne z prawem. Sam byłem na początku oburzony (bo stracilem przez to sprzedaż) i sprawdzałem przepisy - ale niestety polskie prawo jest dziurawe. W tej inwestycji tylko 3-4 pokojowe mieszkania mogą kupić miejsce.
@Magzymilian: rzucę okiem co mam na południu.
Tutaj jest okej, tylko coraz więcej budynków, właśnie startuje nowy etap i tych mieszkancow będzie tam w cholerę zaraz. Przyznaję się bez bicia - nie byłem na inwestycji,
  • Odpowiedz
@Magzymilian: Poza Lokum Vista, jest Osiedle Bonarka Living od ECHO z torami za inwestycja, Nowa Bonarka z dwupiętrowymi mieszkaniami (ale nie ma juz kawalerek).
Dalej na polnocy to juz mam zlocien, lub blizej mysliwska,albo niedaleko matecznego osiedle ZAM (38m2 dostepne) lub lokum siesta.

W Lokum Vista 35m2 kosztuje wiecej niz 9500/m2 :)
  • Odpowiedz
@KromkaMistrz: Możesz kupic i wynająć albo odsprzedać i to jest lepsza sytuacja niz ktoś cię stawia w sytuacji gdzie nie masz jak zaparkować. Nawet pewnie ekipa budowlana nie ma gdzie postawić samochodu jak ci będą remont robić. Dramat co się dzieje teraz w tym budownictwie
  • Odpowiedz
@kone: nie zawsze mozesz odsprzedac bo mozesz miec miejsce na tej samej ksiedze.
Wynajac jasne - ale wciaz najpierw musisz to 32k zainwestowac - a rownie dobrze mozesz nie miec komu wynajac w inwestycji gdzie do kazdego mieskzania jest obowiazek posiadania miejsca...
No jest dramat, ale to tez kwestia naszego miasta i urzednikow ktorzy bardzo utruniaja w Krakowie deweloperom prace. To jakie decyzje sa wydawane to jest dramat.
No i krakow
  • Odpowiedz