Wpis z mikrobloga

Jezu ale tu niektorzy bol dupia bo MAD wygralo, ze niby sa #!$%@? i powinni przegrac. Tez bym wolal, zeby wygralo G2 RGE czy nawet the #!$%@? brothers. Ale ludzie, #!$%@?. Gadanie, ze ktokolwiek jest na ten moment lepszy w LEC od nich to jest zaprzeczenie rzeczywistosci. MAD pokonalo G2 i 2x RGE, czego wy jeszcze chcecie?

I #!$%@?, ze G2, 3 DRUZYNA W LEC, KTORA W PLAYOFFACH WYGLADALA JAK GOWNO, lepiej sie zaprezentuje na MSI niz druzyny ktore spuscily jej #!$%@? to XDDD.

Gadanie, ze naprawili by swoje problemy dzieki kilku scrim blokom z DK to kolejne XDDDDDD

O durnym gadaniu, ze "oNI wIeDZo jAK Aśa gRa" to nawet nie bede wspominal bo to jest intelektualny beton po prostu.

#leagueoflegends
  • 10
@kasperski113: @Shusey: @Vezz: a #!$%@?, dajcie spokój. MAD/RGE to są tak zbliżone drużyny, że coinflip, która z nich lepiej zaprezentuje się na MSI. G2 niby ostatnie tygodnie ćwiczyli ostro early i co? RGE ich zjadło. Niestety G2 ma większe problemy i totalnie nie zasłużyli na wygranie playoffów. Elo.
@Vezz: MAD wygralo, bo byli najlepsi w tych playoffach. G2 sie rozsypało, RGE się zacieło. W splicie to wyglądało trochę inaczej. Też bym wolał, żeby wygralo G2, bo moim zdaniem maja najwyższy sufit i potencjał ze wszystkich drużyn w LEC, ale z taka grą watpie żeby cokolwiek ugrali. Będę trzymał kciuki za MAD na MSI, ale nie bardzo w nich wierzę. Niezależnie od wyniku ogranie na takim turnieju im się przyda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vezz: A ja się cieszę że MAD wygrało. Istnieje opcja że zaskoczą a takie doświadczenie im się zdecydowanie przyda. Co do reszty drużyn z topki jestem spokojny, RGE i G2 raczej pójdą w górę o ile dobrze zdefiniują swoje problemy (chociaż to bardziej G2). Imho top3 na worldsy zapowiada się lepiej niż w tamtym roku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@rskk: ja bym raczej stawiał na wundera któremu chyba jego lane kingdom #!$%@?. Nagle się okazało że nie jest królem ligi legend gdzie wsiadasz na linie i #!$%@? każdego. Praktycznie rge mad złomowali go jak chcieli. Mikyx przewyższał hyliego w #!$%@?, widać że wraca mu forma z 2018 gdzie grał gowno. Dużo osób płacze ze jankos i caps gra gowno ale trzeba powiedzieć jasno że aktualna meta nie pozwala junglerowi grac
@Vezz: Jedyny problem jaki mogę mieć z tym że MAD wygrało jest taki że większość ich gier mnie po prostu nudziła, co nie umniejsza tego że zasłużyli na zwycięstwo w tym splicie.
@Vezz: Przecież Jankos pisał, że mają problem się dogadać w teamie, grać potrafią problem w tym, że się nie dogadali
i meta też taka poyebana nowe ity, więcej postaci to już nie jest mój lol wcale sie nie dziwie że ktoś się może nie odnaleźć