Wpis z mikrobloga

Mam z pozoru głupie pytanie ale prawdziwe XD Potrzebuję na środę 15 tysięcy, w czwartek dostanę przelew właśnie na 15 tysięcy ale to będzie już za późno. Jakiś kredyt ze spłatą dzień później? XDD Co zrobić najlepiej w takiej sytuacji?
#kredyt #bank #banki
  • 11
@Davczo: najłatwiej ci będzie po prostu w środę podpisać umowę i odebrać auto po zaksięgowaniu przelewu w piątek albo poniedziałek. Jeśli nie to bierzesz dowolny gotówkowy bez prowizji (ING na przykład takie ma czasem w promocji) z opcją szybszej spłaty bez zapłaty i sobie to spłacisz a będziesz miał tył kryty w razie jakbyś jednak postanowił sobie spłacać kredyt na spokojnie

Na pewno nie pakuj się w chwilówki - kwotę masz
@powaznyczlowiek: @gust4v: Właśnie po samochód jadę pół polski, więc nie wchodzi w grę podpisanie umowy i dzień później odebranie. Ale jakoś pomyślę z tym kredytem :D Dzięki za pomoc wszystkim! Jak ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to chętnie dowiem sie
@Davczo: kiedys ziomek nie miał na wakacje i zrobił tak:
wziął telefon na raty na allegro (0%), telefon jak przyszedł to zwrócił (masz na to 14dni) i sprzedawca oddał mu kase na konto a on spłacał kredyt za 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem czy to dalej działa i czy w ogole działało (moze mnie wkręcał nie wiem nie weryfikowałem tego), ale spróbować mozna