Wpis z mikrobloga

skończyłoby się to interwencją ze strony UE i USA


@Austriacki_artysta_i_ekolog: jakimi wojskami Niemiec, Francji czy Belgii? A USA w obecnym swoim stanie nie byłoby wstanie się przeciwstawić, szczególnie gdyby odwrócono w Polsce sojusze i zwrócono się na przykład w stronę Rosji, myślę że jakieś sankcje by były ale dałoby się to przeżyć.

Cały zachód powinien powrócić do monarchii, żeby to miało sens.


@Austriacki_artysta_i_ekolog: ktoś musi zacząć
@Austriacki_artysta_i_ekolog: każdy monarchista wie, że wystarczy dobry mariaż i nie będzie sankcji :)

Ewentualnie dobry geopolitycznie dobór monarchy jeżeli ma być to zagranie polityczne - PL może np. wziąć sobie Williama a Wlk Brytania niech rządzi nieudolny Karol :):):) (żarcik)

Chodzi mi po prostu o to ze przeszkodą w ustaleniu monarchii w PL oprócz problemów legitymistycznych ważnych dla tych prawdziwych monarchistów, nie jest brak możliwości czy rozwiązań, a brak prawdziwych świadomych
@running: hehe widzę że kolega wierzy w wieczną potęgę świętej demokracji, spokojnie jedyną pewną rzeczą jest to że wszystko się zmienia. Poza tym przecież jest więcej niż 10 lat
@running: nawet jeżeli nic nie zrobimy to jakiś sułtanat albo inny nowy carat w niedalekiej przyszłości przejmie obszar Wisły więc spokojnie :) jedynie nie będziemy mieli nikogo działającego w naszym imieniu ale myślę że przez ostatnie 300 lat wszyscy już się do tego przyzwyczaili i uznają jako oczywistosc - nawet intuicyjnie juz raczej już nikt nie myśli o samodzielnej racji stanu tylko wypatrują dookoła nowego bogatego pana - jedyny wyznacznik to