Wpis z mikrobloga

Pamiętacie pierwszy lockdown?

Polacy solidarnie i z wielką nadzieją zostali w domach, puste ulice bo myśleli, że pisowcy wiedzą co robią i ludzie zwyczajnie chcieli pomóc i jako naród zachowali się wzorowo.

A potem co?

"Twój bul jest lepszy niż mój" xD
"Zamykamy siłownie"
"Kościoły otwarte bo Bozia się pogniewa"

Instruktory narciarstwa, handlarze bronią, w połowie pusty Antonow xDDD

No nie pamiętam wszystkiego, ale pewnie jeszcze było tego trochę.

Dziki kraj ##!$%@?

#gownowpis #polska #bekazpisu #covid19 #koronawirus #heheszki ##!$%@?
unick - Pamiętacie pierwszy lockdown?

Polacy solidarnie i z wielką nadzieją zostal...

źródło: comment_16182161645SVOqD61VimuoLjmLMhJFB.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kryptonim_putas:

1. Być może. ARM czy kto tam jest stroną, wyciągnęła kroki prawe, sprawa jest w toku.

ARM zapłaciło w ciemno 160 milionów złotych za towar którego nie widzieli bo nie istniał. Polska odrzuciła propozycję wspólnych zakupów unijnych aby przepłacic kilkukrotnie za nieistniejący sprzęt. Za to ludzie odpowiedzialni za ten przetarg powinni siedzieć w więzieniu, ale PiS przepchnął ustawę na mocy której jest bezkarny w przypadku wszystkich wałów.

2. Te szmaty
  • Odpowiedz
spory procent wyborców pisu twierdzi, że nie płaci podatku VAT.


@unick: masz na to coś poza mocno zmanipulowanym badaniem ZPP (podpowiedź - VAT od kupionych towarów płacisz osobiście urzędowi skarbowemu do US czy jest zawarty w cenie produktu)?
  • Odpowiedz
@unick:

Polacy solidarnie i z wielką nadzieją zostali w domach, puste ulice bo myśleli, że pisowcy wiedzą co robią i ludzie zwyczajnie chcieli pomóc i jako naród zachowali się wzorowo.


Pamiętam jak specjalnie odświeżyłem Pokemon GO i poszedłem łapać poksy
  • Odpowiedz
@unick: i dlatego nawet jak będzie 100 tysięcy zarażeń dziennie, to ludzie już nigdy nie posłuchają zaleceń tak porządnie i solidarnie jak wtedy. Rozumiemy, że wirus jest zagrożeniem, ale czujemy się już za bardzo oszukani, żeby jeszcze raz zrobić to, czego chcą od nas politycy.
  • Odpowiedz