Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest jakiś portal, ogólnie jak szukać ofert mieszkań czy szeregów, które zostaną oddane do zamieszkania w 2022? Jest gdzieś filtr odrzucający na przykład 2021? Wiem, zew każdy deweloper ma na swojej stronie informacje, ale może jest coś co skupia wszystkie razem?
#wroclaw #deweloperka
  • 18
@dzejzon: A co to za różnica kiedy oddanie? Przecież jak podpiszesz dziś umowę i odpalisz kredyt, to zaczynasz płacić od razu.

Sprawdź jakieś obido, rynekpierwotny.pl etc.
@dzejzon: szykuję powoli sie do zmiany mieszkania i teraz bym wolał jednak jakiś dom lub szereg, a takie skakanie po stronach deweloperów jest mało wydajne ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sumie nie brałem pod uwagę Psiego Pola. Mieszkam teraz na Stabłowicach i raczej ta strona miasta mi odpowiada (i np w kierunku na Środę Śląską/Brzeg), ale jak masz cos ciekawego, to dawaj ( ͡° ͜ʖ
@dzejzon: @dzejzon: ja mam w systemie jako posrednik taki filtr - nie mam wszystkich inwestycji, tylko kilka z wroclawia - ale moge wam zaraz podeslac co oddaje sie w 2022.

Inna uwaga - jak podaja info ze oddanie inwestycji/odbior etapu/budynku IV kwartal 2021, to najpewniej klucze i tak dostaniecie w I-II kw. 2022
@Wychwalany: z ciekawości - ci deweloperzy nie chcą współpracować bo to za dużo roboty z przygotowaniem danych albo strony chcą kasę za ogłaszanie, czy po prostu klasyczny polski marketing na zasadzie PISZ PRIV? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mazack: Ooo dzięki, chyba coś się u nich zmieniło. Inwestycja która jest ponad rok w sprzedaży została tam opublikowana 03.02.2021, jakoś w tym terminie ostatni raz się nimi interesowałem
@dzejzon: Przechodziłem przez to... targi mieszkaniowe, grupy z pośrednikami i pisanie pytań pt.”szukam szeregu, piszcie oferty”, Google + rynek pierwotny.pl, investmap. A najlepiej jeżdżenie każda ulica w okolicy i szukanie żółtych tablic z informacjami o budowie.
Złotej recepty nie ma. Po trzech latach szukania dopiero znalazłem to co mnie interesowało. Z szeregami/bliźniakami jest ogólnie ciężko, srednio opłacalne dla dużych deweloperów, dla małych zbyt duże wyzwanie, wiec tych inwestycji we Wrocławiu jest
@dzejzon: chciałem mieszkanie Ok.100mkw, typu w promieniu 6km od rynku... wszystkie tego typu lokale to już reklamowane jako super hiper luksus, a nie zwykle duże mieszkanie i w efekcie za niższa cenę kupiłem 130mkw bliźniaka 5km od rynku... czasem sobie nawet zadzwonię zapytać o jakieś duże mieszkanie jak widzę jakaś nowa inwestycje, to poniżej 1,1-1,2 nie schodzą :D apartamenty kuzwa... a ostatnio dostałem ofertę 1,3mln za 105mkw z garażem i to