Wpis z mikrobloga

Pytanie do fanów #lego Technic i posiadaczy tych większych zestawów. Jak rozbieracie swoje budowle? Korzystacie z separatorów czy np. tym takim długim klockiem wypychacie te wszystkie, nie wiem jak to nazwać, piny? Ogólnie, to wydaje mi się, że mój problem z Technic tkwi właśnie w rozbiórce, strasznie męczy to palce. Jakie macie patenty?
  • 13
  • Odpowiedz
@stresS: zamiast separatorów polecam dzieci - jak masz już dziecko to po prostu dajesz dziecku do zabawy i po godzinie masz już wszystko do ponownego składania ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stresS: rozłożyłem lawetę bez separatora i moje palce będą mieć traumę pewnie do końca życia xD teraz nawet modele po 100-200 klocków lecę separatorem
  • Odpowiedz
@stresS: Jak kupować używki, to raczej tylko złożone - od razu można ocenić czy nie brakuje jakichś klocków, czy mechnizmy działają itp. Samo rozkładanie do odsprzedaży też w przypadku Siana trwałoby dobre kilka godzin, żeby popakować części jakoś rozsądnie - najlepiej zgodnie z etapami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stresS: cześć, która łapie/ściska pin jest z gumy, reszta plastik - ale dość solidny. Miałem wcześniej inny separator i tamten połamał się po kilku rozebranych modelach, ten wydaje się mocniejszy
  • Odpowiedz