Wpis z mikrobloga

Na Jasnej Górze w Częstochowie trwa właśnie pielgrzymka motocyklistów - zdjęcie w komentarzu. Tłumy nie niepokojone przez nikogo uczestniczą w nabożeństwie. A w tym samym momencie w Białymstoku milicja rozbija trening KILKUDZIESIĘCIU osób w PARKU za "nielegalne zgromadzenie"(sic) Na zdjęciu bohaterska akcja spisywania jednego z siewców śmierci..

To już jest tak #!$%@? niesprawiedliwe, jest już takim szczytem bezprawia i hipokryzji. ..Naprawdę ciężko mi uwierzyć, że wciąż są jacyś zamordyści popierający tego rodzaju politykę i "walkę z wirusem".
Żeby było jasne, ja jestem za tym żeby zarówna ta pielgrzymka, jak i trening w parku nie były traktowane jako przestępstwo, żeby wróciła normalność dla WSZYSTKICH.

-Natomiast to co #!$%@? w tym kraju obecnie milicja i pis( dla beki nazywający się - Prawo i SPRAWIEDLIWOŚĆ XDD) - "Najlepszy rząd od czasów Mieszka I" XD) to już jest naprawde szczyt wszystkiego. I ludzie sie na to wciąz godzą, pis ma poparcie 30%(!), dziś w piekny słoneczny dzień wciąż wiekszość osób łazi po ulicy w maskach, na szumnie zapowiadanym proteście 10.04 była garstka osób. To jest dramat..

#koronawirus #polska #bekazpisu #policja #milicja
mrfavor - Na Jasnej Górze w Częstochowie trwa właśnie pielgrzymka motocyklistów - zdj...

źródło: comment_1618145671tmQiRzndNMG0AYNEExECrv.jpg

Pobierz
  • 23
@mrfavor: w "Wolnych Mediach" 90% tematu to Covid. Jakieś telewizje śniadaniowe? Covid. Wiadomości? Covid. Jakieś programy dyskusyjne z ludzmi z różnych partii? Covid. Rzygać się chce, gdzie nie włączysz telewizora, to Covid, ostatnio nawet przelatywałem przez programy, leciał serial na tevupe Klan, i oczywiście aktorzy stali w maskach i rozmawiali o covidzie XDD to jest istna Paranoja.
Ciekawy jestem komu z rządu, tak bardzo nie pasują otwarte siłownie i kluby fitness? To co ostatnio milicja #!$%@? jest niesamowite.
Na czyje polecenie to robią?
@mrfavor: Nie wiem jak wy ale jestem lepiej przygotowany do sprintu w tej pandemii niz policjant ktory chodzi na regularne trenningi na siłowni. Prawda panowie policjanci ? Wszystkie siłownie są zamknięte ? Te wydziałowe też ?