Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Cisza na tagu #dart to ja coś wrzucę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy piórka mają duży wpływ na celność? 2 tygodnie temu wreszcie rzuciłem maxa, po tym zmieniłem piórka z wysłużonych harrowsow na jakieś noname z Decathlona. I zanotowałem spory zjazd z wynikami, średnimi, doublami. Nie połączyłem tego od razu z piórkami, już byłem gotów jebnąć to wszystko bo nie rozumiałem tego nagłego zjazdu. dopiero jak kilka dni temu te Decathlonowe gówna się zużyły to zmieniłem na kolejne piórka harrows. I znowu poziom podskoczył. Nie wiem czy sobie wmawiam czy faktycznie taka różnica w tych piórkach.

Na foto mój dzisiejszy prawie max ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
kibellos - Cisza na tagu #dart to ja coś wrzucę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy piórka mają duży wpł...

źródło: comment_16181349436AZQgFIVpR3PCHW5H4jYaw.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kibellos: rozmiar piórek czy ich grubość może mieć pewien wpływ na lot lotki. Ale efekt placebo tez istnieje, słyszałem o takim efekcie, że kupując co nowsze rzeczy wydaje sie darterowi że lepiej rzuca, i jest to dosc zgubne, prowadzące do ciągłego zaopatrywania sie w nowy sprzęt , bo w pewnym momencie przestaje byc widoczny ten wzrost skuteczności. Możliwe więc, że negatywnie nastawiłes sie do piorek z Decathlon i przyzwyczajenie do
  • Odpowiedz
@kibellos: zdarzają sie i słabsze miesiące. Taki to jest sport. Wystarczy, że zaczniesz próbować inaczej złapać lotke przed rzutem, pracować nad technika celnosci, prostowania reki po wypuszczeniu lotki itd, i juz insczej będzie leciała lotka. To są wyniki prób i błędów i wielu ćwiczeń. Powodzonka Miruś trenuj mocno i wszystkiego dobrego( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz